ГОЛОВНА НОВИНИ Зустріч із Богом

Зустріч із Богом

В давнину храм Соломона називали одним із семи чудес світу, він вражав очевидців величчю, багатством й пишнотою, нечуваними навіть у стародавньому світі. Поки юдеї були в пошуках обіцяної землі, поки воювали з сусідніми народами, поки у них не було держави, Бог перебував у скинії, в наметі та мандрував разом із вибраним народом. Ковчег заповіту був гарантією цієї вибраності. Але коли юдеї оселилися в Палестині, храм став символом єдності Ізраїлю, царства, яким управляє Бог. Храм був для вибраного народу особливим місцем присутності Божої. Кожний благочестивий юдей повинен був хоча б раз на рік прийди до Єрусалиму для поклоніння Богові.
Звичайно, на відміну від поган, юдеї не вірили, що Бог живе у рукотворних храмах, але вони вважали, що на цьому місці відбувається зустріч Бога і людини. Про спорудження храму, його архітектуру та внутрішнє оздоблення, про людей, що були задіяні в будівництві розповідає нам Святе Письмо.

Слухайте передачу «Через Біблію до живого Бога» 19 березня 2015 о 21:00 на СХ 999 кГц, або паралельно на сайті ТСР – ON-LINE RADIO. Повтор програми наступного дня о 12:00 http://twr-ua.org/on-line-radio/

Немає відгуків

Залишити відповідь