ГОЛОВНА НОВИНИ Жінка, молитви якої почуті

Жінка, молитви якої почуті

Яким хистким може іноді здаватись існування! Ніби якісь видимі сили втручаються у справи, які ведуть життя до руйнування. Щось подібне мала переживати Ганна. 

Мабуть, вона багато плакала. Не тільки через те, що не мала дітей і почувалася забутою Богом, але й тому, що Феннана, друга дружина її чоловіка, використовувала будь-яку можливість, аби завдати їй болю.
Ганна часто ходить на богослужіння. Шлях до Бога для неї відкритий, бо її чоловік, як господар, певного часу приносить жертви за своїх рідних. Ганна насмілюється висловити своє прохання. До такого великого Бога можна звертатися з благанням вчинити диво…
Віра матері знайшла продовження в сині. Ім’я народженого хлопчика – Самуїл – означає «почутий Богом». Тому і її власне ім’я – «помилувана» — набуває для Ганни нового значення. Її молитва стала вирішальним пунктом в житті.

Слухайте передачу «Через Біблію до живого Бога» 22 жовтня 2014 о 21:00 на СХ 999 кГц, або паралельно на сайті ТСР – ON-LINE RADIO. Повтор програми наступного дня о 12:00 http://twr-ua.org/on-line-radio/

Немає відгуків

Залишити відповідь