ГОЛОВНА НОВИНИ Я учень Христа

Я учень Христа

0 649

«Я – один з тих, хто твердо вирішив іти до кінця. В мене є сила Святого Духа – дороги назад немає. Я перейшов межу. Я відмовився від життєвого затишку і комфорту. 

Рішення прийнято: я – учень Ісуса Христа. 

Я не буду оглядатися, не ослабну, не вповільнюсь, не поверну назад. 

Моє минуле – викуплено, моє теперішнє – усвідомлено, моє майбутнє – в безпеці. 

Я назавжди покінчив з низькосортним життям, ходінням по узбіччю дороги, незначними планами, схиленими колінами, безбарвними снами, спотвореним баченням, буденними розмовами, скупим даянням і неконкретними цілями.

Я – один з тих, хто твердо вирішив іти до кінця. Мені більше не потрібна слава. 

Мене більше не цікавить положення, яке я займаю. Мені більше не потрібна популярність. 

Мені не обов’язково бути правим. Мені не обов’язково бути першим. Я не залежу від визнання і поваги, я не чекаю похвали від людей і не шукаю нагороди. 

Я – один з тих, хто твердо вирішив іти до кінця. Тепер я живу в присутності Божій. Я тримаюся вірою. Я люблю терпінням. 

Я живу молитвою і труджуся силою. 

Я – один з тих, хто твердо вирішив іти до кінця. Я прагну йти вперед. Мій погляд твердий, моя мета – небеса. Моя дорога вузька, мій шлях – тернистий, в мене небагато супутників, але мій Провідник надійний, і місія ясна. 

Мене неможливо купити, заставити піти на компроміс, утримати чи спокусити. Мене неможливо заставити повернути назад чи ввести в оману. Мене не зможуть зупинити, я не похитнуся, коли буде потреба жертвувати собою, в мене не запаморочиться голова від популярності і я не бродитиму в лабіринті, що називається посередність. 

Я не здамся, не замовкну, не ослабну і не згорю, поки не закінчу проповідувати, не закінчу молитися, поки не заплачу свою ціну, не зберу весь урожай і не вистою з Христом до кінця. 

Я – один з тих, хто твердо вирішив іти до кінця. Я – учень Ісуса Христа. До Його приходу я повинен і далі йти вперед. Я повинен віддавати, поки маю, проповідувати, поки всі не пізнають Його, і трудитися, поки Він не зупинить. І коли Він прийде забрати Своїх, Йому не важко буде впізнати мене, тому що я присвятив своє життя тому, щоб бути одним з тих, хто твердо вирішив іти до кінця».

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 312

Немає відгуків

Залишити відповідь