ГОЛОВНА НОВИНИ Я хочу змінювати світ на краще

Я хочу змінювати світ на краще

0 1117

Мати викинула його у смітник на одній з вулиць Флориди, коли малюкові було всього кілька днів. Він так голосно плакав, що його знайшов перехожий і викликав поліцію.

Маленького Фредді забрали в лікарню і через тринадцять днів усиновили. Фредді потрапив в сім’ю Натана і Бетті Фіггерс. У них вже була дочка, але коли вони почули в новинах історію про покинуту дитинку, поїхали за нею до притулку. Фіггерси жили небагато: батько працював в університеті Флориди, мама була домогосподаркою.

У школі Фредді дражнили «сміттєвим хлопчиком», бо всі знали його історію. Коли Фредді було 9 років, Натан Фіггерс купив йому в комісійному магазині зламаний комп’ютер Macintosh 1989 року випуску. Він поставив комп’ютер на кухонний стіл, вручив синові викрутку і дозволив робити все, що той забажає. Фредді зібрав і розібрав комп’ютер кілька разів. А потім додав до нього деталі зі старого радіоприймача батька. І старий Macintosh знову заробив! Так у хлопчика з’явилася справжня пристрасть. До речі, Macintosh працює до цього часу і зберігається в будинку Фіггерсів.

У 13 років у Фредді з’явилася його перша робота. Місто Квінс найняло підлітка ремонтувати комп’ютери. А свою першу компанію Figgers Computers Фредді заснував вже в 15 років! Він ремонтував комп’ютери в батьківській вітальні і створював сервери, на яких клієнти могли зберігати свої дані. Потім став створювати мобільні додатки, а також програмне забезпечення для комерційних компаній.

Після декількох семестрів в університеті Фредді кинув навчання.

«Я б не радив іншим цей шлях, – каже Фіггерс. – Але про свій вибір не шкодую. У 17 років у мене було вже 150 клієнтів, яким потрібні були сайти і сервери для зберігання даних. Зупинятися не можна було».

У 19 років Фредді отримав перший патент. Він винайшов пристрій, який допомагає лікарям віддалено контролювати стан своїх пацієнтів, а потім продав його одній з технологічних компаній в Канзасі за 2,2 мільйона доларів.

Коли Фредді було трохи більше 20 років, його батько захворів Альцгеймером. Тоді він розробив GPS-трекер з функцією зв’язку і вставив його в кросівки батька. Таким чином, він завжди знав, де знаходиться його батько. Цей пристрій допоміг багатьом людям із деменцією.

До 25 років Фредді Фіггерс розробив більше 80 призначених для користувача програм, отримав п’ять патентів.

Фредді заснував благодійний фонд, який надає стипендії студентам і надає допомогу в разі стихійних лих і допомагає бездомним.

«Я почав фонд з моєї особистої зарплати. Я пам’ятаю, звідки я прийшов, і впевнений, що можна купити весь світ, але втратити душу – і не хочу цього. Я хочу змінювати світ на краще. Добро завжди повертається».

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 2768

Немає відгуків

Залишити відповідь