ГОЛОВНА НОВИНИ Я хочу хліба

Я хочу хліба

0 742

​​До мене прийшов жебрак і заявив: «Я хочу хліба!»

«О, ти мудрий чоловік! — став хвалити я його. — Хліб — саме те, що тобі потрібно. І ти правильно обрав пекарню!»

Я зняв з полиці кулінарну книгу і почав розповідати відвідувачу все, що я знав про хліб. Я говорив про приготування борошна і вирощування пшениці, про види хлібних злаків і ячменю. Я малював рецепти приготування різної випічки і не забув згадати, скільки, куди і чого потрібно додати.

Вишукана ​​мова вразила навіть мене самого. Але ось я глянув на жебрака, а на його обличчі не було й тіні задоволення. «Мені просто потрібен хліб!» — знову сказав він.

«Дуже добре! -привітав я його вибір. — Давай підемо зі мною, і я покажу тобі нашу пекарню ». Я повів його в святе святих нашого підприємства. Я зупинявся в різних приміщеннях і розповідав, як готується тісто, як печеться хліб.

«Ні в кого іншого немає такого асортименту. У нас тут хліб на будь-який смак. А зараз ти побачиш гордість нашої пекарні. — Я відчинив перед ним двері в наступну кімнату. — Це місце нашого загального натхнення», — сказав я. Я знав, що він буде вражений, як тільки ми увійдемо в цей зал з різнокольоровими вітражами.

Жебрак не промовив ні слова. Я прекрасно розумів його мовчання. Я поклав руку йому на плече і прошепотів: «На мене і самого все це справляє приголомшливе враження».

Я спритно видерся на сцену і прийняв свою улюблену позу за кафедрою. «Люди приїжджають здалеку, щоб послухати мої лекції. А раз на тиждень тут збираються всі наші працівники, і я читаю їм новий рецепт з кулінарної книги ».

Жебрак сів у першому ряду.

«Хочеш послухати, як я виступаю?»

«Ні, — сказав він, — я хочу хліба!»

«Молодчина! — І я потягнув його до вхідних дверей булочної. — Те, що я зараз скажу, дуже важливо, — повідомив я, коли ми вже стояли на вулиці. — Тут ти можеш знайти безліч інших пекарень, але будь обережний. Їхній хліб не справжній. Я знаю, наприклад, що один пекар додає на кілограм борошна дві ложки солі замість однієї. А в іншого пекаря температура в печі на три градуси вище норми. І хоча вони називають свої вироби «хлібними», їх рецепт приготування не відповідає тому, що написано в кулінарній книзі ».

На цих словах жебрак повернувся і зібрався йти.

«Хіба ти не хочеш хліба?» — здивувався я.

Він на мить зупинився, подивився на мене і відповів, знизуючи плечима: «Здається, я втратив апетит». Я лише похитав головою і повернувся в свій офіс.

«Яка ганьба! — бурмотів я сам собі. — Цей світ навіть не бажає скуштувати справжнього хліба! »

Я навіть не знаю, що неймовірніше: то, що Бог загорнув хліб вічного життя в упаковку у вигляді сільського теслі, або те, що довірив нам ключі від хлібного фургона. Обидва проекти здаються досить ризикованими. Однак тесля Свою частину контракту вже виконав. І хто знає, може, і ми впораємося зі своєю.

Макс Лукадо

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 77

Немає відгуків

Залишити відповідь