ГОЛОВНА НОВИНИ зі святом Вознесіння

зі святом Вознесіння

0 979

Щиро вітаємо всіх Вас, зі святом Вознесіння Господа Ісуса Христа.

Подія, яку ми згадуємо, описана євангелістами Лукою і Марком. Читаємо  з 24-го розділу Євангелія від Луки:

 І Він вивів за місто їх аж до Віфанії; і, знявши руки Свої, поблагословив їх.  І сталось, як Він благословляв їх, то зачав відступати від них, і на небо возноситись. А вони поклонились Йому, і повернулись до Єрусалиму з великою радістю. І постійно вони перебували в храмі, переславляючи й хвалячи Бога. Амінь.

Євангеліст Марк в 16 розділі додає до цього ще кілька слів:

Господь же Ісус, по розмові із ними, вознісся на небо, і сів по Божій правиці.

Що ж говорить свято Вознесіння про наше майбутнє?

Воно говорить про те, що Ісус Христос готує для нас місце на небі.

Він обіцяв це у Своєму слові – Євангелія вiд Iвана, 14 розділ:

Нехай серце вам не тривожиться! Віруйте в Бога, і в Мене віруйте!  Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, що йду приготувати місце для вас?

А коли відійду й приготую вам місце, Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я були й ви.

Виявляється, що наше існування на занечищеній і спотвореній гріхом землі буде не вічним. Цей факт визнають і вчені. Земля мала свій початок і вона матиме свій кінець. І про те, що цей кінець може бути не таким вже й далеким, із жахом починає усвідомлювати все більше людей. Сьогодні ми говоримо про те, що вичерпуються запаси енергоносіїв, питної води, більшій частині світу загрожує екологічна катастрофа. А Господь у Своєму Слові говорив про останні події трохи з іншого кута зору. Вустами апостола Павла в посланні до Тимофія проголошені наступні слова:  Знай же ти це, що останніми днями настануть тяжкі часи.  Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні, непобожні, нелюбовні, запеклі, осудливі, нестримливі, жорстокі, ненависники добра, зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога, вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися. Відвертайсь від таких!

Існування за останніх часів запеклих, жорстоких, богозневажних та нахабних людей стало причиною виконання також інших слів Христа Ісуса про те, що: ”повстане народ на народ, і царство на царство, і голод, мор та землетруси настануть місцями.”

Війни та повстання починають жорстокі люди, а результатом, як правило, є голод, розруха та епідемії.

 На жаль, саме таким сумним і є наше сьогодення; ми не в змозі зарадити собі, ми надто багато нагрішили.

Не подумайте, що я закликаю всіх скласти руки та чекати коли ж настане кінець. Бог не цього чекає від нас. Але разом із тим навіть якщо колись і настане кінець, у нас є прекрасна надія – місце, приготоване Христом Ісусом на небі в раю. У це, безперечно, вірять всі ті, хто називають себе християнами. Чи маєш ти таку надію?

Місце, яке готує на небі Господь, є місцем спілкування людей з Богом. Це святе місце. По-перше, це місце, де не буде скорботи та печалі. У книзі Об’явлення, 21 розділ читаємо: “і Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерті. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося!

По-друге, це місце Божої присутності, де немає місця гріху. В цій же книзі Об’явлення читаємо далі: «І місто не має потреби ні в сонці, ні в місяці, щоб у ньому світили, слава бо Божа його освітила, а світильник для нього Агнець. І народи ходитимуть у світлі його, а земські царі принесуть свою славу до нього. А брами його зачинятись не будуть удень, бо там ночі не буде. І принесуть до нього славу й честь народів.  І не ввійде до нього ніщо нечисте, ані той, хто чинить гидоту й неправду, але тільки ті, хто записаний у книзі життя Агнця. І жодного прокляття більше не буде. І буде в ньому Престол Бога та Агнця, а раби Його будуть служити Йому»

 

Для того, щоб в майбутньому служити Богові на небі у тому прекрасному місці, яке Він приготував для людей, необхідно розпочати це служіння Йому вже тут, на землі.

Ісус Христос сказав: Як хто служить Мені, хай іде той за Мною, і, де Я, там буде й слуга Мій. Як хто служить Мені, того пошанує Отець. 

Служіння Ісусу Христу починається з молитви покаяння і залишення своїх гріхів.

Для тих, хто вже зробив це, Божа присутність стає очевидною ще тут у земному житті і ніколи не припиняється, навіть коли земне життя закінчується. Так говорить Біблія: “ Хто нас розлучить від любови Христової? Чи недоля, чи утиск, чи переслідування, чи голод, чи нагота, чи небезпека, чи меч?  Як написано: За Тебе нас цілий день умертвляють, нас уважають за овець, приречених на заколення.  Але в цьому всьому ми перемагаємо Тим, Хто нас полюбив. Бо я пересвідчився, що ні смерть, ні життя, ні Анголи, ні влади, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, ні вишина, ні глибина, ані інше яке створіння не зможе відлучити нас від любови Божої, яка в Христі Ісусі, Господі нашім!”

 

Присутності цієї Божої любові в теперішньому і майбутньому я і бажаю Вам, а Господь нехай рясно всіх Вас поблагословить.

Олекандр Чмут

Немає відгуків

Залишити відповідь