ГОЛОВНА НОВИНИ «Відкритий День» ТСР у Нідерландах

«Відкритий День» ТСР у Нідерландах

0 3353
Редактор київської студії  Олеся Василенко  мала чудову можливість  перебувати у Нідерландах. На запрошення голландських колег Олеся відвідала офіс та побувала на ряді зустрічей із партнерами  ТСР, а також журналістами. Якою була мета поїздки? Які враження лишилися від цієї події?  Пропонуємо вам хроніку цікавої поїздки у викладі самої Олесі Василенко.

День 1 – Барневельд, мальовниче містечко, в якому розміщений офіс ТСР-Нідерланди, зустрів мене теплою, але дощовою погодою. Дощ не зіпсував мені настрою, оскільки голландські колеги зустріли мене надзвичайно гостинно. По обіді відбулася офіційна зустріч із співробітниками та волонтерами ТСР у Нідерландах. Я розповіла їм про служіння української редакції, а також про останні події, які вдібулися у нашій державі. Колеги дуже уважно слухали мою розповідь, слухали зі слізьми на очах, ставили запитання. Потім ми всі разом молилися про Україну. Зазначу, що голландські християни переймаються нинішньою ситуацією в нашій державі, хвилюються про нас, моляться за український народ і всіх дітей Божих. Це дуже мене зворушило.
День 2 – уранці я зустрілася з директором ТСР-Нідерланди Бернардом Оостерхофом. Я розповіла йому про труднощі та перспективи нашого служіння.  Брат Бернард  докладніше почув про транслювання радіопрограм  ТСР-Україна в інтернеті та на ФМ-станціях, а також про новий цікавий проект київської студії «Твій шанс на відродження». Його ми створюємо, щоб духовно підтримати всіх, хто так чи інакше постраждав на Майдані Незалежності в Києві та інших містах України.                                 По обіді відбулася зустріч із кореспондентом християнської газети. Він поставив ряд запитань щодо нашої роботи, а також того, як останні трагічні події вплинули на служіння української редакції. Не на всі запитання щодо  ситуації в нашій державі було легко дати однозначну відповідь. Адже важко прогнозувати, що відбудеться у майбутньому. Я поділилася з журналістом нашими переживаннями з приводу передавача в Гриоріополі (Придністров’я):  чи продовжуватиметься, у зв’язку з політичними причинами, транслювання програм ТСР із цього передавача. Втім, висновок нашої розмови з кореспондентом був таким: труднощі приносять нові  благословення. Якщо ми не матимемо змоги співпрацювати з гриоріпольською станцією, Бог дасть нові можливості для радіопраці: розширить наше ФМ- та інтернет-служіння, в яких має потребу сучасне покоління. Господь знає майбутнє та тримає все у Своїх руках!
1День 3 – це був найнасиченіший подіями та зустрічами день. Уранці  було знято відеосюжет, в якому я розповіла про українські події, а також про те, що Церква Христова свідчила про Бога учасникам протестів. Невіруючі люди слухали Благу звістку, молилися, співали християнських пісень. Є свідчення, що деякі з цих людей (а серед них і ті, хто загинув), почувши Слово Господнє, покаялися. Отже, надія є. Вона — у Христі. Те, чого шукають люди – стабільність, успіх – тільки у Ньому. Я рада, що  розповіла про це голландським глядачам. По обіді відбулася подія, заради якої, власне, я і відвідала Нідерланди –  «Відкритий День». Це захід, що проводиться двічі на рік для слухачів та партнерів, котрі фінансово та молитовно підтримують проекти ТСР. На «Відкритому Дні» присутні можуть поспілкуватися зі співробітниками  ТСР, поставити їм запитання, почути більше інформації про радіопрацю. Цього разу захід відвідали 90 осіб. Я розповіла про служіння ТСР в Україні, зробивши екскурс в історію, як воно починалося в Танжері та Монте-Карло, а потім продовжувалося  на теренах нашої держави. Поділилася, які передачі ми готуємо, для якої аудиторії, розказала свідчення наших слухачів.  Присутні  уважно слухали мою презентацію. Багато з них підходили і дякували за розповідь. На очах голландських християн я бачила сльози: багато з них щиро переймаються долею України. І моляться про нашу державу та про те, щоб радіослужіння не припинялося.
Маріетт Оостерхоф, співробітниця  відділу зв’язків із громадськістю, поділилася своїми враженнями від зустрічі: «Це був прекрасний день. Ми дуже вдячні Олесі за змістовну презентацію. Мене зворушила її розповідь. І нагадала про те, що ми маємо ще більше молитися про Україну».       
Після «Відкритого Дня» відбулося інтерв’ю з кореспондентом ще однієї християнської газети. Я розповіла журналістові про нашу країну та роботу студій. Хочу сказати, що не завжди європейці отримують адекватну інформацію про те, що відбувається в Україні. Тож розповідь із перших уст  дуже зацікавила кореспондента.
День 4 – я відвідала богослужіння в одній із голландських церков. Темою проповіді була жертовність. Перед богослужінням присутні могли подивитися відео про служіння ТСР. Відео надав волонтер, який допомагає у роботі ТСР-Нідерланди та відвідує цю церкву.
Додому я поверталася підбадьорена спілкуванням із голландськими колегами та партнерами, зворушена  їхньою небайдужістю та доброзичливістю. Господь об’єднує всіх нас в одній праці, в одній родині, мета якої – розповідати Добру звістку через радіоефір. Багато Бог  зробив уже через ТСР, але може зробити ще більше. Нам тільки треба лишатися вірними Христові, і ми ще побачимо багато Його чудес у праці та житті.  Адже Господь Сам сказав: «Як будеш ти вірувати, славу Божу побачиш»…

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

Немає відгуків

Залишити відповідь