ГОЛОВНА НОВИНИ Великі моменти часто загорнуті в те, що здається дрібницею

Великі моменти часто загорнуті в те, що здається дрібницею

0 1212

Один з таксистів Нью-Йорка написав у себе на сторінці Facebook:

«Я приїхав за адресою і посигналив. Почекавши кілька хвилин, я посигналив знову. Так як це мала бути моя остання поїздка на сьогодні, я подумав про те щоб поїхати геть, але замість цього я припаркував машину, підійшов до дверей і постукав …

» Хвилиночку «- відповів крихкий, літній жіночий голос. Я чув, як щось тягли по підлозі. Після довгої паузи, двері відчинилися. На порозі стояла низенька стара жінка. Вона була одягнена в ситцеве плаття і капелюх з вуаллю, як ніби з фільмів сорокових років. Поруч з нею стояла невеличка валіза. Квартира виглядала так, ніби ніхто не жив в ній впродовж багатьох років. Всі меблі була покриті простирадлами. Не було ні годинника на стінах, ні дрібничок, ні посуду на полицях. В кутку стояв картонний ящик, наповнений фотографіями і скляним посудом.

— Ви б не допомогли мені віднести мою сумку в машину? — сказала вона.

Я відніс валізу в машину, а потім повернувся, щоб допомогти жінці. Вона взяла мене за руку, і ми повільно пішли в сторону автомобіля. Вона продовжувала дякувати мені за доброту.

— Це нічого — сказав їй я, — Я просто намагаюся ставитися до моїх пасажирів так, як я хочу, щоб ставилися до моєї матері.

— Ох, ти такий хороший хлопчик, — сказала вона. Коли ми сіли в машину, вона дала мені адресу, а потім запитала:

— Чи не могли б ви поїхати через центр міста ?.

— Це не найкоротший шлях, — швидко відповів я …

— О, я не заперечую, — сказала вона. — Я не поспішаю. Я вирушаю в хоспіс …

Я подивився в дзеркало заднього виду. Її очі блищали.

— Моя сім’я давно виїхала, — продовжувала вона тихим голосом. — Лікар каже, що мені залишилося не дуже довго.

Я спокійно простягнув руку і вимкнув лічильник.

— Яким маршрутом ви хотіли б поїхати? — запитав я.

Наступні дві години, ми їздили по місту. Вона показала мені будинок, де вона колись працювала ліфтером. Ми проїхали через район, де вона і її чоловік жили, коли лише одружились. Вона показала мені меблевий склад, який колись був танцювальним залом, де вона займалася ще дівчам. Іноді вона просила мене пригальмувати перед конкретним будинком або провулком і сиділа втупившись у темряву, нічого не кажучи.

Пізніше вона раптом сказала:

— Я втомилася, мабуть, поїдемо зараз.

Ми їхали в мовчанні за адресою, яку вона дала мені. Це була низька будівля, схожа на маленький санаторій, з під’їзним шляхом вздовж невеликого портика. Два санітари підійшли до машини, як тільки ми під’їхали. Вони були дбайливі, допомогли їй вийти. Вони, мабуть, чекали її. Я відкрив багажник і вніс маленьку валізу в двері. Жінка вже сиділа в інвалідному візку.

— Скільки я вам винна? — запитала вона, діставши сумочку.

— Ви нічого мені не винні- сказав я.

— Ви ж повинні заробляти на життя, — відповіла вона.

— Є й інші пасажири, — відповів я.

Майже не замислюючись, я нахилився і обійняв її, вона тримала мене міцно.

— Ти дав бабусі трохи щастя, — сказала вона, — Дякую тобі.

Я стиснув її руку, а потім пішов .. За моєю спиною двері зачинилися, Це був звук закриття ще однієї книги життя … Я не брав більше пасажирів на зворотному шляху. Я поїхав, світ за очі, занурений у свої думки. В той день я ледве міг розмовляти. Що якби цій жінці трапився розсерджений водій, або той, кому не терпілося закінчити свою зміну? Що, якби я відмовився  виконати її прохання, або посигналив пару раз, я потім поїхав?  

В кінці, я хотів би сказати, що нічого важливішого в своєму житті я ще не робив. Ми привчені думати, що наше життя обертається навколо великих моментів, але великі моменти часто ловлять нас зненацька, красиво загорнуті в те, що інші можуть вважати дрібницею .. «

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 312

Немає відгуків

Залишити відповідь