ГОЛОВНА НОВИНИ Відбудеться зустріч у Вінниці

Відбудеться зустріч у Вінниці

0 4165

23 листопада 2014 року о 10:00,  у приміщенні церкви ЕХБ  «Дім Євангелії»   (Вінниця, вул. Максимовича, 3-а), відбудеться зустріч працівників ТрансСвітового Радіо (ТСР) зі слухачами Вінничини. Метою цієї зустрічі є презентація роботи української редакції ТСР – найбільшої християнської радіомовної  організації у світі. У нашій державі програми українською,  російською мовами  готують дві студії  ТСР – київська та харківська. Цього разу на зустріч зі слухачами Вінничини приїдуть співробітники київської студії: директор ТСР в Україні Олександр Чмут, ведучі та автори програм Наталя Іщенко, Олеся Василенко, Олена Мазур, звукооператор Олександр Боровик.

    У програмі  заходу:

— Знайомство з авторами та ведучими передач ТСР.

— Інформація про місіонерське служіння ТСР в Україні та світовому масштабі.

— Розповідь про онлайн-радіо та мовлення ТСР на FM-станціях.

— Про що пишуть наші слухачі?

— Радіопередачі для дітей.

— Проповідь Слова Божого.

— Музичний супровід.

Також на зустрічі буде широко представлено записи програм ТСР.  А також присутні зможуть отримати розклад передач та журнал «Антена».

Шановний друже, працівники ТСР будуть раді бачити на цій зустрічі Вас та Ваших друзів. Якщо Ви  — людина, яка шукає Бога, цікавиться духовними аспектами, цілком імовірно, Ви знайдете корисні відомості для себе, дістанете відповідь на питання Вашої душі.

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 78

Немає відгуків

Залишити відповідь