ГОЛОВНА Жінки надії Вчителька

Вчителька

 Цього року клас недільної школи, де мені пощастило викладати, був випускним. Дітей вітали в церкві, молилися про їхній життєвий шлях… На нашому останньому уроці я наголосила дітям на тому, що вони в своєму житті мали і мають те, чого не мають багато інших дітей. І йдеться не про матеріальні статки,  а про чудові можливості. 

Дитинство багатьох моїх ровесників і моє теж, здавалося б, було щасливим. Але ми не мали доступу до Божого Слова. Нас батьки не виховували в християнській моралі, а про те, що буває недільна школа я дізналася вже дорослою. Тому я побажала дітям триматися цього духовного набутку, який дала церква і продовжувати духовну освіту іншими можливими способами. Часи можуть змінитися. Але поки ще є свобода віросповідання, буде злочином перед дітьми не скористатися нею.

Подруго, можливо, ваші діти чи онуки не знають про духовне навчання? Поспішіть знайти для них цю можливість. А сьогодні в порадах для життя ми маємо інтерв’ю з моєю колегою, вчителькою недільної школи Катериною Бевз. Сестра розповість нам про роль вчителя в цій церковній структурі.

Немає відгуків

Залишити відповідь