ГОЛОВНА НОВИНИ Сучасна інтерпретація 13 глави 1-Коринтян

Сучасна інтерпретація 13 глави 1-Коринтян

0 976

Якщо я прикрашаю мій будинок гілками ялини, гірляндами і лампочками, але не розумію сенсу Різдва, то я не більше ніж декоратор.

Якщо я працюю з ранку до вечора на кухні, готуючи кілограми тортів, тістечок і особливих страв, запрошую гостей за ідеально накритий стіл, але при цьому в моєму серці немає радості від народження Ісуса, то я не більше, ніж кухар.

Якщо я працюю в благодійних організаціях, співаю пісні в будинках для людей похилого віку та всі свої заощадження віддаю на благодійні цілі, але при цьому не маю любові до своєї сім’ї, то все це безглуздо.

Якщо я прикрашаю ялинку блискучими янголятами і зірочками, беру участь в тисячі свят і співаю в хорі, але не прийняв в своє серце Ісуса, тоді я не розумію, в чому головний сенс Різдва.

Любов до Ісуса перериває роботу на кухні для того, щоб обійняти дитину.

Любов залишає прикрашання квартири, щоб поцілувати дружину.

Любов дружелюбна, незважаючи на стрес і брак часу.

Любов не заздрить красивому будинку інших і кольором підібраних серветок.

Любов не кричить на дітей, тому що вони заважають під ногами, навпаки, вона вдячна, що вони є, і що вони можуть заважати під ногами.

Любов дає не тільки тим, які можуть дати у відповідь. Навпаки, з величезною радістю вона обдаровує саме тих, які у відповідь нічого подарувати не можуть.

Любов все терпить, усе зносить, всього сподівається, все переносить. Любов ніколи не перестає.

Подарунки подаруються і і зникнуть, торти будуть з’їдені, різдвяна ялинка висохне. Але подарунок Бога на Різдво, в Ісусі Христі, залишиться назавжди! 

Невідомий автор

Немає відгуків

Залишити відповідь