ГОЛОВНА НОВИНИ Що робити, коли ображає чоловік?

Що робити, коли ображає чоловік?

0 1611

Наша сьогоднішня історія — про труднощі у стосунках сімейної пари, яка стоїть на межі розлучення. Ось які проблеми спіткали цю сім’ю.
Софії 35 років, вона віруюча, заміжня 10 років, має трьох дітей. Жінка прийшла до віри в Ісуса Христа всього чотири роки тому, тоді коли народилася її молодша дитина. До того вона ніколи не чула Євангелії. Її сусідку по лікарняній палаті відвідав пастор, і Софія була дуже рада, що він поговорив також і з нею.
Чоловік Софії — невіруючий, його все більше і більше дратує бажання Софії слідувати за Христом. Нещодавно він навіть почав її бити, і його злість лише посилюється. На щастя, він ніколи не бив нікого з дітей, але вони бачили його насилля щодо матері.
Звісно, можна лише поспівчувати переживанням цієї жінки. Але наше завдання полягає не лише в цьому. Ми хотіли б посприяти таким змінам в її житті, які прославили б Господа.

Слухайте нашу передачу «Твій шанс на відродженя», на тему: «Що робити, коли ображає чоловік?» за прямим посиланям  http://twr-ua.org/resursi/radioproekti/tvye-schans-na-vdrodzhnn/

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 2048

Немає відгуків

Залишити відповідь