ГОЛОВНА СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ

СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ

Розраховуємо на вашу допомогу

Ми мріємо про те, щоб у кожній українській церкві була людина, відповідальна за служіння ТрансСвітового Радіо. Через таких людей ми змогли б розповсюджувати наші розклади передач, журнали, а також диски із записами програм.
В Україні є дуже багато громад, які взагалі нічого не знають про ТСР і звісно що люди, які до них належать, не слухають наших передач. Якщо у кожній українській церкві на дошці оголошень висітиме розклад програм ТСР, набагато більше людей дізнаються про християнські програми. Шановний читачу, дозвольте запитати, зокрема, у вас: чи слухають члени вашої церкви ТСР? Чи знають у вашій громаді про наші передачі? Чи є у вас розклад програм, щоб церква знала час їх трансляції? Якщо ні – напишіть нам, будь ласка, і ми надішлемо його вам.

Тому, якщо ви маєте таке бажання бути нашим добровільним помічником, бути відповідальним за служіння ТСР у своїй церкві, напишіть нам про це.
Єдиною умовою для цього є лист відповідального служителя Вашої громади про те, що Він не проти такої співпраці. Ми не хотіли б робити нічого такого, що суперечить правилам Вашої помісної церкви.

Ось у чому ми вбачаємо роль добровільного помічника ТСР у церкві. Він:
1. Відповідає за наявність розкладу передач ТСР у своїй громаді.
2. Інформує членів церкви про актуальні програми, які мають вийти в ефір незабаром, згідно з тематичним розкладу програм на два місяці (додається щоквартально до журналу «Антена»).
3. Отримує замовлені індивідуальні розклади для членів громади, щоб вони роздавали їх за межами церкви.
4. Розповсюджує серед членів церкви аудіоматеріали, зокрема, євангелізаційні диски, для свідчення про Христа невіруючим.
5. Роздає в церкві молитовні календарі ТСР.
6. Надсилає до студії прохання, побажання та зауваження слухачів.
7. Заохочує слухачів до фінансової підтримки служіння ТСР і надсилає зібрані пожертви на його розрахунковий рахунок.

Зразок листа-рекомендації:

Лист-рекомендація
Ми, служителі та члени церкви ……….. міста ………….., не заперечуємо, щоб брат/сестра…………….. відповідав(ла) за служіння ТрансСвітового Радіо у нашій церкві і розповсюджував/ла інформацію, пов’язану із цим служінням.

Дата Пресвітер церкви ………..
Диякон ……….
Член братерської ради ……..

Сподіваємося на плідну співпрацю і чекаємо на ваші листи.

Немає відгуків

Залишити відповідь