ГОЛОВНА Вивчаємо Біблію разом Сила очікування

Сила очікування

Оповідь про потоп і Ноя, це дійсно незаперечний факт. Це історія, яку конче необхідно знати всім без виключення жителям планети Земля.

І в цій історії варто звернути увагу на один цікавий момент. Хоча води потопу не зашкодили Ноєві, йому довелося довго чекати остаточного звільнення. Рік і десять днів він знаходився  на порівняно невеликому кораблі, під замком. Протягом цього року він відчував  набагато меншу свободу, ніж мав би її поза ковчегом, проте перебування в ковчезі було для нього порятунком. Весь цей рік він продовжував довіряти Богові і сподіватися на Його порятунок. Віра Ноя проявилася в тому, що він чекав. Випускав пташку в надії на звільнення .. і знову чекав  

Так само  і ми діти Божі, перебуваючи на цій землі ми очікуємо свого остаточного визволення. Ми вже знаходимося в Хрісті в ковчезі нашого спасіння (пор. 1 Пет. 3: 20-21), але все ще не визволені до кінця. Як пише апостол Павло в посланні до Римлян 3:22 Бо знаємо, що все створіння разом зідхає й разом мучиться аж досі. Але не тільки воно, але й ми самі, маючи зачаток Духа, і ми самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла..

Нам потрібно з вірою і ТЕРПІННЯМ очікувати остаточного визволення, яке настане під час другого пришестя Господа.

Немає відгуків

Залишити відповідь