ГОЛОВНА Твій шанс на відродження

Твій шанс на відродження

Що таке відродження? Це відбудова, відновлення чого-небудь знищеного, зруйнованого. Що таке відродження? Це розквіт, воскресіння, повернення до життя. Відроджувати – пробуджувати, надавати сил, бадьорості. Зміст усіх цих слів нам би хотілося відчути у складних життєвих ситуаціях, трагедіях, конфліктах. Передача «Твій шанс на відродження» може надати вам таку змогу. Вона допоможе вам духовно відродитися після важкого життєвого удару. Вона допоможе вам відновити зруйновані сімейні стосунки. Вона допоможе вам розквітнути. У Господі та Його Слові – наш шанс на відродження. Звернись до Бога і відродись духовно за допомогою передачі «Твій шанс на відродження».

Слухайте програму «Твій шанс на відродження» 

 

Шановні друзі, якщо, слухаючи передачу, у вас виникають запитання, на які ви хочете отримати відповідь, повідомте нам про це. А ми по можливості будемо відповідати на них – або в наступних випусках програми, або на сайті ТСР. Пишіть нам на електронну адресу: info@twr-ua.org

6 Відгуки

 1. Здрастуйте, шановна дискусійна групо «Твій шанс на відродження!»
  Надзвичайно сподобалися міркування стосовно проблеми конфліктів. З вашого дозволу, приєднаюся до цих роздумів, хоча, звісно, не скажу нічого нового.
  Дійсно, всі ворожнечі виходять з людського серця. Називали причини війни – вбивство, територія, майно, доведення власної правоти. Однак, на мою думку, всі великі конфлікти були спричинені амбіціями нікчемної особистості, яку колись, часто в дитинстві або в період формування, ненароком образили. Якщо провести аналогію – це маленький сірник, який здатен спалити місто. Усі історичні особистості (Нерон, Гітлер, Сталін, Наполеон чи навіть згаданий вами терорист Принцип тощо), які впливали на ці конфлікти, насправді намагалися прикрити власні комплекси, що були засновані на гордині та невдячності.
  Як правило, з плином часу гострота від образливих слів або непорядних учинків стирається чи навіть забувається. Однак існує така категорія людей, для якої це стає велетенською проблемою, що отруює їхні життя, життя оточуючих, далі життя народу та всього світу. І вони вже не належать самі собі, бо стали заручниками сатани. Їм можуть протистояти лише сильні духом особистості. На жаль, більшість людей намагаються уникнути такого протистояння. Навіть є пречудовий український вираз: моя хата з краю – нічого не знаю. Небажання розібратися у ситуації та взяти відповідальність на себе зганяє людей у велике стадо, яке на своєму шляху нічого не бачить, не чує, не розмірковує, а лише повторює емоційні, часто безглузді але надзвичайно проникливі слова свого погонича.
  Існує лише один вихід уникнути цієї загальної катастрофи – вийти зі стану, очиститися та принести жертву Богові. Але не ту, яку єврейський народ тисячами спопеляв на жертовнику. Закланим агнцем для кожного (і християнина також) має бути власне плотяне серце з амбіціями, марнославством, егоїзмом, образою, невдячністю, нелюбов’ю (не в значені ненависті, а в тому, що немає любові).
  Скажу ще стосовно сварки. Колись одна мудра людина сказала мені: «У кожній сварці один дурень, інший – падлюка». Може, звучить надто різко, однак ця фраза мене завжди зупиняє)))
  Божих Вам благословень!

 2. […] Наша сьогоднішня історія — трагічна. Це крик болю жінки, яка залишилася вдовою. Ось що вона пише: «Мій чоловік помер від важкої хвороби кілька років тому, а я досі не можу змиритися з цим. Чому добрий Господь не зробив так, щоб він лишився живим? Невже Богові приємно дивитися на те, як я тепер страждаю? Що мені зробити, щоб здобути душевний спокій?». Відповідь – у Христі Ісусі. Слухайте нашу передачу: «Втрата дорогої людини» за прямим посиланям  http://twr-ua.org/resursi/radioproekti/tvye-schans-na-vdrodzhnn/ […]

Залишити відповідь