ГОЛОВНА Через Біблію до живого Бога

Через Біблію до живого Бога

Передача “Через Біблію до живого Бога” — має за мету донести до кожної людини Слово Боже, яке єдине відповідає на запитання: звідки ми, для чого живемо і куди прямуємо свій шлях. Воно також відкриває нам любов Божу до всього світу через Господа нашого і Спасителя Ісуса Христа, Який помер за грішників щоб ми, віруючи в Нього, мали життя вічне. Завдяки цій радіопрограмі, через дію Святого Слова, вже багато радіослухачів навернулися до Бога.
Отож слухайте Слово Боже, навчайтесь його мудрості, зростайте у вірі і нехай Вас рясно поблагословить Господь.
Ведучий — Віталій Козубовський.

 

 
 

 

 

3 Відгуки

 1. […] Ми можемо собі уявити життя в хатині, де немає електричного освітлення. Там брудно, на стінах павутиння, все в поросі й сажі від кадіння олійних каганців і гасових ламп. Аж ось в хату провели світло. Засвітили електричну лампочку і люди жахнулися, як вони жили в такому бруді. Лампочка освітила кожен куточок і люди почали вимітати, чистити, мити і білити. Життя в хаті змінилося. В духовному житті відбувається те саме. Безбожне життя – це перебування в суцільній темряві. Але коли приходить Світло – все змінюється. Ісус Христос говорив про Себе: «Я — Світло для світу; хто йде слідом за Мною, той не буде ходити в темряві, а матиме світло життя». А пророк Ісая попередив про прихід цього Світла заздалегідь. І не тільки про це. Слухайте передачу «Через Біблію до живого Бога» ( Ісаї, 9) за посиланням http://twr-ua.org/radioprogrami/cherez-bibliyu-do-zhivogo-boga/ […]

 2. Христос народився!
  Вітаю Вас, дорогі брати і сестри у Христі!
  Прошу вибачення, але мені не вдалось знайти для прослуховування розбір 1 Послання Апостола Петра брата Віталія Козубовського.
  Чи можливо якось це вирішити?
  Заздалегідь вдячний,
  Бажаю УСІМ рясних Божих благословень,

  Ігор Воскобойников, Ваш брат у Христі Ісусі нашому Господеві

  • Вітаю вас! Дійсно, на soundcloud наявні не всі книги Біблії, через обмеження по кількості програм у плейлисті. Але ви можете зателефонувати або написати нам і замовити флешку з усіма передачами «Через Біблію до живого Бога».

Залишити відповідь