ГОЛОВНА НОВИНИ Психічний розлад. Як жити?

Психічний розлад. Як жити?

0 511

По якійсь причині люди, яким ставлять діагноз шизофренія стають незадоволеними тими обставинами у яких  вони живуть.  

Незадоволення своїм життям в кінцевому рахунку зводиться до того, що ти незадоволений Богом. День за днем незадоволення всередині такої людини зростає і людина створює в своєму розумі більш зручний для себе світ в якому вона хоче жити. Починається світ фантазій. Тому, що той світ, який створив Бог, вона ненавидить і не хоче в ньому бути. Божий світ стає настільки поганим, що у себе в розумі людина переходить в світ фантазій, де вона перебуває на троні і залишається в ньому скільки забажає. У цьому своєму світі вона контролює абсолютно все. Все йде так як вона того побажає. Вона ніколи не розчарована. Її ніхто не відкидає. Там немає ніякого болю ніколи. 

Через деякий час людина починає проводити більше часу в своєму світі фантазій ніж в реальному світі. А проблеми розпочинається тоді, коли реальний і вигаданий світ зіштовхуються. Але їй при цьому здається, що з нею все гаразд, тому що вона живе в світі фантазій де вона є царем. Справді може здатися, що без медикаментозного втручання тут не обійтися.

Але я переконаний, що медикаменти ніколи не є правильною відповіддю тим людям християнам у яких проблеми знаходяться в серці. І коли ми посадимо віруючого на подібні медикаменти, то ми тільки замаскуємо і проблему. Ми зробимо таких людей німими, забезпечивши для них не біблійний, хімічний спосіб лікування. Але в чому дійсно мають потребу ці люди, то це сповідання, прощення, примирення і покаяння.

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 312

Немає відгуків

Залишити відповідь