ГОЛОВНА НОВИНИ Про що говорять думки?

Про що говорять думки?

0 6715

Чи мали ви проблеми зі своїми думками? Чи бувало так, що те, про що ви думали, насправді вам не подобалося, але ви не знали як із цим боротися?

Насамперед потрібно запитати: Звідки ця думка? Вона  від Бога чи від диявола? Чи, можливо, я сам продукую подібні думки, можливо, я сам їх породжую в результаті того, що в моєму серці містяться гріхи і невирішені проблеми?

Багато людей зазнають поразки через те, що не знають звідки походять думки, приймають хибні думки за істину і, зрештою, гинуть.

Наприклад, приходить думка: «Я — нікчема, я нічого не вартий!» «Чому ти нікчема?» «А тому, що мої батьки вважають, що я нічого не вмію робити правильно. Мої батьки мене не люблять!», або «В мого чоловіка ніколи немає для мене часу!» Людина починає розвивати діалог, що приводить до укорінення неправильних думок: «Я нікчема, я не відповідаю батьківським стандартам, я не потрібна своєму чоловікові. Ніхто мені не допоможе. Ніхто не звертає на мене уваги. У мене  практично зовсім немає друзів. Ніхто мене не любить… Пастор на мене не звертає уваги, не бачить як мені важко. Я нікому не потрібний…» Це черговий ворожий удар «в десятку». Настає агонія, потім ще один важкий удар, чергова думка: «А як же Бог? Чому Він не відповідає на мої молитви? Чому Він допомагає всім тільки не мені… Я Богові зовсім не потрібний!»

Нарешті поразка: «Християнське життя надто важке, щоб у ньому бути переможцем. Я здаюсь. Я залишаю церкву. Я ображений на Бога». А потім можливий і такий результат: «Немає сили більше це терпіти. Не хочу бути тягарем для людей. Я йду з життя…»

Вам знайомі подібні думки? Ви пригадуєте таку боротьбу? Ви терпіли схожі поразки? Знаєте людей, які не витримали і впали? Подібна кривава боротьба може тривати як кілька днів, так і кілька років. І мільйони християн щодня зазнають духовних поразок лише з однієї причини: вони не навчилися вести духовну боротьбу з думками і навіть не намагаються це робити…

Слухайте за прямим посиланням передачу «Твій шанс на відродження» на тему: «Про що говорять думки?» http://twr-ua.org/resursi/radioproekti/tvye-schans-na-vdrodzhnn/

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 77

Немає відгуків

Залишити відповідь