ПОДРУЖЖЯ ШЕВЕЛЄВИХ

В’ЯЧЕСЛАВ ШЕВЕЛЄВ — керівник харківської студії, диктор програм «Життя, як воно є», «Маяк надії», «Домашний очаг», «Де ви, герої?».

Мій улюблений текст із Біблії – Псалом 1:1-2: «Блажен муж, який не ходить на раду нечестивих і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків, але в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його розмірковує він день і ніч!».

— Народився в Харкові у християнській родині.

— Навернувся до Бога 1988 року, слухаючи передачі ТСР та інших християнських радіостанцій. Прийняв хрещення в 1990 році.

— З дитячих років захоплювався електронікою, пізніше працював електриком на залізниці.

— У 1994 році одружився і разом із дружиною Олею вступив до Донецького біблійного коледжу на місіонерський факультет, а потім на факультет християнського радіомовлення.

— З 1996 року несу служіння диякона в харківській церкві ЄХБ «Благодать». В цьому ж році починається робота з підготовки до ефіру перших християнських програм на місцевому радіо.

— Наприкінці 1996 року в помісній церкві став керівником молодіжного служіння.

— З січня 1997 року беру участь в регулярному мовленні через радіостанції ТрансСвітового Радіо.

— З 1998 року служіння на радіо розширюється і в Харкові відкривається філія ТСР. Записуються програми «Життя, як воно є» і «Маяк надії».

— З 2000 року брав участь у будівництві й відкритті в Харкові нової радіостудії і постійно діючого офісу ТСР.

— З 2003 року разом із дружиною Ольгою став автором і ведучим програми для подружніх пар «Домашний очаг».

— З 2005 року в помісній церкві відповідаю за сімейне служіння.

— З 2017 р. посвячений на пасторське служіння в Харківській церкві ЄХБ «Благодать».

— Виховую трьох дітей — Аліну, Андрія та Ярослава.

Християнське радіомовлення дуже вплинуло на моє навернення до Бога. На той час у нашій родині не було доступу до християнської літератури та музики. Тому я, школяр-старшокласник, активно шукав інформацію про Бога. Проповіді для дорослих у церкві були мені не зрозумілі. Дізнавшись про християнські радіопередачах, слухав усі радіостанції, де хоча б щось говорилося про Бога. Це і «Голос Америки», і «BBC», і «Німецька хвиля». Але головне місце, звичайно ж, посідали передачі «ТСР». Саме через них я зрозумів суть Євангелія і саме вони привели мене до рішення присвятити життя Ісусу Христу.

Ставши членом помісної церкви й отримавши відповідну освіту, в моєму серці весь час було відчуття відповідальності за те, як донести Євангеліє молодим людям мого покоління. Саме тоді Бог спонукав нас із друзями молитися про відкриття християнського радіо в Харкові. Ми зробили перші пробні передачі, отримали перші листи і зрозуміли, що це наше покликання і Божий шлях для нас. Нам подобалося створювати християнські передачі для молоді та сімейних пар. Коли у нас з Ольгою стали підростати діти, ми відчули Божий заклик робити дитячі передачі. У цьому нам допомагає Анна Отчік і наші сини. Сьогодні ми відчуваємо радість від того, що можемо передавати свій досвід і готувати нове покоління співробітників для християнського радіомовлення. Можна сказати, що благовістя через радіо стало і залишається для моєї сім’ї основним покликанням у житті.

 
 
 
ОЛЬГА ШЕВЕЛЄВА— редактор Харківської студії ТрансСвітового Радіо, автор і ведуча програм «Життя, як воно є», «Домашний очаг», «Маяк надії», музичний редактор студії.

  • Особливим для мене є вірш із послання до Филип’ян 3: 13-14: «…Забуваючи те, що позаду, і прямуючи до того, що попереду, з ревністю женуся до мети — за нагородою високого Божого покликання в Ісусі Христі».
  • Я народилася в Харківській області в родині, де мама була віруючою.
  • З дитинства була творчою людиною, любила писати твори, писала свої вірші. Тому моїм вибором був гуманітарний ВНЗ. У 1990 році вступила до Харківського інституту культури, бібліотечний факультет.
  • У березні 1991 року прийняла хрещення в центральній церкві Харкова, де зустрілася з майбутнім чоловіком.
  • У 1994 році після закінчення інституту, через два тижні після весілля, ми, молода сім’я, поїхали на навчання до Донецького біблійного коледжу. Там отримали початкову богословську освіту, закінчивши місіонерське і радіовідділення.
  • Після закінчення Донецького біблійного коледжу ми повернулися до Харкова і за допомогою помісних церков підготували близько десятка програм для місцевої FM-радіостанції. Потім ця можливість закрилася, але Бог відкрив іншу. Ми познайомилися з керівником ТрансСвітового Радіо в Україні. 1 січня 1997 року на середніх хвилях вийшла наша перша 30-хвилинна програма «Життя, як воно є», яка продовжує лунати в ефірі вже понад 20 років.
  • З 2016 р. стартувала програма для дітей «900 секунд доброти», в якій беруть участь два наших сина.
  • У нашій родині є особлива «сонячна» дитина — дочка Аліна, яка народилася з хромосомною патологією. Завдяки їй, ми стали батьками-консультантами при перинатальному центрі. Уже багато років зустрічаємося, допомагаємо і підтримуємо сім’ї, в яких народжуються діти з особливостями. У 2019 р. виповнилося 10 років з виходу моєї книги «Просто інша» про шлях відчаю, болю і зцілення, який ми пройшли.
  • ТрансСвітове Радіо для мене — це справа життя, служіння, якому я віддала все найкраще. Понад 20 років звучать в ефірі наші передачі і я дуже рада, що час мого життя було вкладено правильно. Служіння в ТСР — це безцінний досвід, благословенні люди і добрі стосунки!