ГОЛОВНА КЕРІВНИЦТВО

КЕРІВНИЦТВО

Лорен Ліббі – новий міжнародний президент ТСР. 21 жовтня 2008 року ТрансСвітове Радіо офіційно оголосило про його призначення. Понад тридцятирічного досвіду роботи Лорен Ліббі набув, працюючи в християнській організації «Навігатори». Є членом Ради директорів асоціації «Національні релігійні мовники», Євангельської ради фінансової підзвітності, і Північно-західного коледжу (США). Здобув ступінь бакалавра науки в Канзаському університеті і ступінь магістра в управлінні бізнесом в університеті Регіс.

 

Вернер Крьомер – директор ТрансСвітового Радіо в Європі, Північній Африці, Росії, Середній Азії і на Середньому Сході. Має ступінь в галузі комунікаційної інженерії, а також набув досвіду роботи і є фахівцем в комерції. 2007 року Вернера Крьомера відзначено нагородою Міжнародної організації християнських мовників за особисті досягнення. Крьомер та його команда активно працюють, шукаючи нові шляхи подолання політичних і географічних бар’єрів в євангелізації.

 

Йоганн Вінс – директор ТрансСвітового Радіо в Україні, Росії та Білорусі, співробітник російського відділу ТСР у Вецларі (Німеччина), член Ради опікунів ТСР. Працював у місіонерській галузі, здобув богословську освіту.
У ТрансСвітовому Радіо працює з 1982 року. Був біля витоків служіння ТСР в Росії, Білорусі та Україні. Разом з іншими співробітниками брав участь у радіослужінні для Радянського Союзу з Монте-Карло, Монако. Потім, коли упала «залізна завіса», переводив радіо роботу в колишні республіки Радянського Союзу. Брав активну участь в організації перших студій ТСР в Санкт-Петербурзі, Бресті, Красноярську, Києві.

 

Сюзанна Тільманн – співробітник російського відділу у Вецларі (Німеччина). Майже тридцять років працює в ТСР. Навчалася в Біблійній школі (Англія). Здійснювала радіослужіння для Радянського Союзу в Монте-Карло (Монако), потім у Вецларі (Німеччина), де працює і до сьогодні. Була автором і ведучою дитячих передач для радянських республік. У теперішній час виконує адміністративні обов’язки.

 

Олександр Чмут – керівник ТрансСвітового Радіо в Україні. Здобув ступені бакалавра пасторського служіння в Ірпінській біблійній семінарії, а також доктора служіння. Має багаторічний досвід роботи на радіо, яке у його житті з’явилося на початку 90-х. Тоді він почав брати участь у підготовці християнської передачі «Голос Вічної Любові». Безпосередньо у ТрансСвітовому Радіо працює з 2000 року. Автор передач «Людина і вічність» та «Голос Вічної Любові», які популярні серед слухачів уже багато років. Здійснював пасторське служіння, викладав в Біблійному коледжі. Крім роботи на радіо, проводить різноманітні семінари та конференції, проповідує.