ГОЛОВНА Вивчаємо Біблію разом Послух важливіший за жертву

Послух важливіший за жертву

Знайти братів, які його ненвидять, було дуже нелегким дорученням для Йосипа. Йосип добре знав чим все це може закінчитися. Але він любив свого батька і був слухняний і тому одразу відповів: «Ось я!»

Хотів би запитати тебе друже, якщо ти ще молодий і знаходишся в батьківському домі, не важливо ти син чи донька, наскільки готовим є ти до виконання батьківського доручення? Як часто твоєму батькові, або матері доводиться вислуховувати цілу купу виправдовування, що мовляв ти не можеш цього зробити саме зараз, у тебе немає часу, або це насправді не так важливо. Йосип був не таким. Не зважаючи на те наскільки важким було завдання Йосип виконав його без суперечок, з першого разу.

Якщо ти мій друже вже дорослий, то я хотів би запитати наскільки добросовісно і з охотою ти виконуєш Божі доручення. Господь Бог це твій батько і деколи Він дає нам нелегкі доручення. Погодьтеся, що дуже часто  перед тим як виконати Боже доручення ми: починаємо зважувати його. Наскільки  воно легке або важке? Але друзі мої скажіть будь ласка, незалежно від складності Божого завдання, ми зобов’язані його виконувати чи ні? Якщо зобов’язані, то ми маємо виконувати його так само як Йосип. Без зволікання і суперечок.

Немає відгуків

Залишити відповідь