ГОЛОВНА НОВИНИ Дивись на себе через Божі окуляри

Дивись на себе через Божі окуляри

В одному дослідженні, яке провели психологи Гарвардського і Єльського університетів, дійшли такого висновку: від 10 до 15 відсотків всіх людей народжуються із схильністю до нерішучості. Цю боязкість видно вже в немовлят і маленьких дітей, котрі відвертаються від незнайомців і ховаються за спину батьків, коли з ними хтось заговорює, причому навіть знайомі їм дорослі.
Дитина виростає й починає дивитися на світ через окуляри своєї нерішучості. Шановні підлітки, ви станете набагато впевненішими в своїх силах, якщо почнете дивитись на себе через Божі окуляри. У Біблії написано:
«Славлю Тебе, бо я дивно влаштований».
Кожна людина – унікальне Господнє творіння. Кожна людина може знайти силу та впевненість у Свого Творця, у Його любові до неї. Про це – наша передача. У ній бере участь професійний підлітковий консультант Анна Гелетюк.

Слухайте цю програму просто зараз, за посиланням: http://twr-ua.org/radioprogrami/zje-tvo-zhittju/

***

Друга частина інтерв’ю : «Покладайся на Божу силу»

Боязкий підліток дивиться на світ через окуляри своєї нерішучості. Він не хоче визнавати, що можна вибрати  й інші окуляри. Невпевнена в собі дитина підліткового віку усіма силами намагається довести, що вона справді боязка. Будь-які факти,

які свідчать про протилежне, до уваги не беруться. Нерішучі діти вже оголосили себе боязкими, і, на перший погляд, «нічого тут не вдієш». Однак позитивні зміни можливі. Поговорімо про це  разом із професійним сімейним консультантом Анною Гелетюк.

Слухайте передачу «Це твоє життя»  14 лютого 2016 р. о 21:15 на СХ 999 кГц, або паралельно на сайті ТСР – ONLINE RADIO. http://twr-ua.org/on-line-radio/Повтор програми наступного дня о 12:30

або за посиланням http://twr-ua.org/radioprogrami/zje-tvo-zhittju/

 

 

 

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 312

Немає відгуків

Залишити відповідь