ГОЛОВНА НОВИНИ Несподівана криза

Несподівана криза

Припустімо, що з Вами трапилося щось несподіване. Як Ви вчините? Багато хто вірить, що з ним нічого поганого не станеться. Це відбувається з іншими. А коли нещастя приходить, доводиться знаходити сили, щоб його пережити.

…Напад на Перл-Гарбор або Гавайська морська операція – це раптовий комбінований напад японської палубної авіації та підводних човнів на американські військово-морську та повітряні бази, розташовані в околицях Перл-Гарбора на Гавайських островах. Напад було здійснено рано вранці 7 грудня 1941 року за місцевим часом. Це стало початком війни на Тихому океані між Японією та США. Однозначно відповісти на питання щодо причин трагедії Перл-Гарбора, очевидно, неможливо. Американські історики в більшості своїй акцентують увагу на раптовості й «підступності» японського нападу. Один письменник зауважив: «Перл-Гарбор став гарним уроком війни. Він розкриває гірку історичну істину: несподіване може трапитися і часто трапляється».

Чи є Ви дитям Божим? Якщо так, то Ви маєте силу і мужність, необхідні для того, щоб пережити несподівану кризу вашого життя. Коли Ваше існування сповнене гіркоти й страждання, Ви можете або зовсім впасти духом і звинувачувати Господа, або повернутися лицем до Спасителя і отримати Його підтримку. А «несподіване» іноді стукає до кожного з нас.

А як реагував на сумні та несподівані події цар Ізраїлю Давид? Слухайте передачу «Через Біблію до живого Бога» 13 листопада 2014 о 21:00 на СХ 999 кГц, або паралельно на сайті ТСР – ON-LINE RADIO. Повтор програми наступного дня о 12:00  http://twr-ua.org/on-line-radio/

Немає відгуків

Залишити відповідь