ГОЛОВНА НОВИНИ Новини НРКУ

Новини НРКУ

0 5031

Передусім висловлюємо щиру подяку тим із вас, шановні слухачі, хто повідомив про важливість програм ТрансСвітового Радіо. Дякуємо і тим, хто надіслав свої пожертви, щоб підтримати служіння ТСР. Нехай Господь щедро винагородить вас, друзі! А тепер хочемо повідомити вам дещо сумну новину. Ми намагалися зберегти наш ефір на Першому каналі Українського радіо. Але, на жаль, від 1 липня 2014 року змушені припинити транслювання наших передач на хвилях Національної радіокомпанії України.

Крім того, зважаючи на ситуацію в державі, існує загроза, що програми ТСР можуть зникнути з ефіру й інших радіостанцій. Тому будемо раді, якщо ви й надалі молитимесь про нас та, якщо є така можливість, підтримуватимете нашу працю своїми пожертвами.

Не засмучуйтесь, друзі. Поки що Господь дає нам змогу транслювати передачі на середніх хвилях (частота 999 кГц або 300 м – щодня від 21:00 до 22:30). Є також можливість слухати програми ТСР на хвилях «Радіо-Ера ФМ», щосуботи о 21:08.

Мешканці Києва та області  можуть почути нас на «Радіо Київ-98 ФМ», щонеділі о 8:30 та щосуботи о 10:15 та 18:05. А також – усі наші передачі, без перешкод та в будь-який, зручний для вас, час — слухайте в інтернеті, на сайті www.twr-ua.org.

Щоб отримати повний розклад передач, заходьте на нашу веб-сторінку або пишіть на адресу:

ТрансСвітове Радіо

Абонентна скринька № 100

м. Київ, Україна, 02090

Нехай Бог благословить вас і ваші сім’ї. Нехай Його мир і радість панують у ваших серцях і в нашій державі.

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

Немає відгуків

Залишити відповідь