ГОЛОВНА НОВИНИ Нові радіоприймачі ТСР

Нові радіоприймачі ТСР

0 13009

Слухати передачі ТСР протягом цілого дня та в будь-яку пору доби.
Слухати передачі ТСР з якісним звуком і без будь-яких перешкод.
Слухати передачі у будь-якому місці: на відпочинку, в дорозі.
Слухати улюблену передачу кілька разів.
Слухати всі без винятку передачі, підготовлені київською та харківською студіями ТСР.

Все це ви можете робити за допомогою радіоприймача з мікрокартою.

Чому виникла ця ідея?

По-перше: за допомогою радіоприймача з мікрокартою ми бажаємо зробити слухання наших передач якісним. Останнім часом середньохвильовий сигнал, на якому транслюються наші програми, приймається з перешкодами.
По-друге: ми намагаємося зробити слухання християнських радіопередач доступним будь-якої пори дня, оскільки наші програми на середніх хвилях транслюються лише у вечірній час.
По-третє: користування приймачем із мікрокартою відкриває доступ до всіх наших передач тим слухачам, котрі не мають інтернету.

Що таке мікрокарта?

Мікрокарта — це цифровий носій для накопичення інформації. На мікрокарті, яка додається до радіоприймача, містяться програми, створені київською та харківською студією за останніх три місяці. Всього на мікрокарті є понад 150 різних передач, у яких ви почуєте проповіді, вивчення Божого Слова, бесіди на різні духовні теми, християнську поезію, оповідання та багато християнських пісень. Ви зможете насолоджуватися слуханням  різних духовних радіопрограм понад 70 годин. Ми додаємо список з нумерацією і назвами всіх радіопередач, які містяться на мікрокарті, щоб можна було зручно знайти потрібну програму.

Навіщо радіоприймач?

Цифровий радіоприймач L-988, який ми пропонуємо разом із мікрокартою, в основному, призначений для того, щоб слухати радіопрограми з мікрокарти. Приймач має лише FM- діапазон. Передачі ТСР, які транслюються на середніх хвилях, за його допомогою слухати не можливо. Приймач зручний тим, що ви можете легко знайти потрібну програму, набравши її номер на цифровій клавіатурі.

Приймач укомплектований акумуляторною батареєю, яка після підзаряджання може працювати понад 7 годин, а також зарядним пристроєм. До приймача додається також детальна інструкція російською мовою. Коли, як і де оновлювати радіопередачі на мікрокарті?

Київська студія ТСР оновлює вміст мікрокарти протягом року в такі дати: 1-10 березня, 1-10 червня, 1-10 вересня, 1-10 грудня. Ми зможемо попередити Вас за допомогою  SMS про чергове оновлення, якщо Ви повідомите нам свої координати.

З питань оновлення інформації звертайтесь до наших студій, або до регіональних представників за адресою та номерами телефонів:

Магазин видавництва  «Смірна»: торговий центр «Хрещатик-сіті», -1 поверх, 34 відділ, вул. Дашкевича, 19, Черкаси.
Тел.: Лариса Бончук (м. Вінниця, моб.тел. 067 148 18 54).
Тел.: Лариса Мельник (м. Хмельницький, моб.тел. )

Щоб оновити інформацію на мікрокарті, потрібно надіслати стару карту на адресу наших студій листом із замовленням, або звернутися до наших регільних представників і домовитися про заміну інформації. Для Вас буде записано нові передачі і на Вашу адресу буде надіслано оновлену мікрокарту листом із замовленням.

Будь ласка, після придбання приймача, обов’язково надішліть на адресу київської студії ТСР заповнену анкету з Вашою адресою та номером телефона. У період оновлення мікрокарти за допомогою SMS-повідомлення ми нагадуємо всім нашим слухачам, що час оновити мікрокарту.

Як придбати радіоприймач із мікрокартою?

Ви можете замовити радіоприймач із мікрокартою в київській або харківській студії ТСР, попередньо надіславши пожертву, яка покриє його собівартість. Ви також можете звернутися до наших регіональних представників, котрі допоможуть вам у придбанні приймача.

Чого ми очікуємо від Вас?

Ми сподіваємося, що Ви, шановний друже, станете партнером ТрансСвітового Радіо і слухатимете  наші передачі, що принесе Вам благословення та сприятиме духовному зростанню. Ми сподіваємося, що Ви регулярно оновлюватимете інформацію на мікрокарті й слухатимете нові випуски  програм ТСР. У даний час ми формуємо в Україні мережу наших добровільних помічників, котрі допомагали б нам у розповсюдженні  радіоприймачів та оновленні мікрокарт безпосередньо у своїй місцевості. Якщо Ви бажаєте зробити свій внесок у поширення Євангелії й стати нашим помічником у цьому, то повідомте нам про це.

ТрансСвітове Радіо
а/с 100  м. Київ 02090.
моб.тел. 098 661 38 78
skype twrukraine
e-mail: info@twr-ua.org

 

Немає відгуків

Залишити відповідь