ГОЛОВНА НОВИНИ Немає нічого нового під сонцем

Немає нічого нового під сонцем

0 479

Під час епідемії коли закрилися двері Домів Молитви, віруючі знайшли інший спосіб для спілкування, вони почали робити це з допомогою Інтернету.

Але скажу вам відверто, що особисто я досі не можу звикнути до  такого собі  віртуального спілкування з церквою. Ти проповідуєш у порожній залі, а твоя аудиторія у цей час знаходиться біля екранів. Переконаний, що багато хто із вас також не може до цього звикнути.

Я прекрасно розумію, що більшість із вас засмучена саме таким перебігом подій, ми не можемо дочекатися коли люди які вірують в Ісуса Христа зможуть знову збиратися разом, зняти маски, потиснути  один одному руки, обійнятися.

Але  я вірю, що такий час обов’язково настане, потрібно лише трохи почекати, потрібно набратися терпіння. І я мрію про те, що можливо тоді коли карантин повністю закінчиться ми станемо ще більше цінувати спілкуванням зі своїми братами і сестрами. Я сподіваюся, що християни України почнуть відвідувати храми не лише на Різдво і Пасху, а частіше, принаймні кожної неділі. А молитва і читання Біблії нарешті стануть нашою щоденною звичкою.

Якщо говорити про ізоляцію у яку останнім часом потрапили віруючі люди, то виявляється що і це не є чимось новим.  В історії церкви вже траплялося таке, що вона  була розпорошена і не мала можливості збиратися разом.Найчастіше  це відбувалося в результаті гонінь на послідовників Христа, які розпочалися, ще за часів апостолів.

Саме про це ми будемо говорити у передачі “Твій шанс на відродження”.

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 2284

Немає відгуків

Залишити відповідь