ГОЛОВНА Вивчаємо Біблію разом Не розчиняйся, а розчиняй

Не розчиняйся, а розчиняй

Для того щоб мати повне розуміння чому саме світ переслідує християн, варто тільки ще раз подивитися на портрет Божої дитини. Поняття світу повністю суперечать тому, про що говорить Біблія.

Наприклад, світ ні за що не погодиться, що вбогі духом це щасливі люди. Смирення і упокорення, це зовсім не ті якості  в людині, якими світ захоплюється. Він розцінює смирення, як слабкість характеру.

Те ж саме можна сказати про лагідність. Цю якість характеру не вважають чимось визначним. Це розцінюється як слабкість. Світ поважає агресивних, пробивних…

Християн переслідують, тому що вони є повною протилежністю світу, і світ не може цього терпіти. Ось чому апостол Павло у своєму посланні говорить: «Та й усі, хто хоче жити побожно у Христі Ісусі, будуть переслідувані.» (2 Тим. 3: 12). 

Друже мій, поміркуй над своїм життям, наскільки ти відрізняєшся від цього світу? Наскільки ти є чужим для нього? Це допоможе тобі зрозуміти чому тебе або зневажають за Христа, або ж навпаки вважають у цьому світі за свого.

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

Немає відгуків

Залишити відповідь