ГОЛОВНА Вони це пережили Надія в епіцентрі страждання -3

Надія в епіцентрі страждання -3

Переді мною на столі – комп’ютерний варіант книги «Церква на Майдані». Гортаю її сторінки і не припиняю дивуватися величі Божій. Стільки чудес Господь виявив на Майдані! Скільки можливостей для проповіді надав благовісникам! Бог приходив в епіцентр кровопролиття і хаосу. Це відбувалося тоді, коли віруючі розбороняли силовиків та протестувальників. Коли закликали до миру, молилися, роздавали Євангелії, підтримували морально, надавали медичну та фінансову допомогу. Я сумую через те, що не змозі вмістити всі ці факти у кілька півгодинних радіопрограм. Тому обираю найцікавіше, найцікавіше з погляду християнської віри, а не політики. Почуте не лишить вас байдужим. Ви ще раз переконаєтесь у правдивості  тези: християни мають бути там, де люди.  Тому що це приносить плід для вічності.

Розповісти про Божу присутність на Майдані мені допоможе Олексій Гордеєв – журналіст, громадський діяч, автор книги «Церква на Майдані» , християнин.

Слухайте у передачі «Вони це пережили» 28 серпня 2014 року о 21:30 на СХ, 999 кгц (300 м) або ON-LINE РАДІО http://twr-ua.org/on-line-radio/

 Повтор випуску, наступного дня  о 12:30 ON-LINE РАДІО

Олеся Василенко

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 728

Немає відгуків

Залишити відповідь