ГОЛОВНА НОВИНИ Ми хочемо підтримати всіх дорогих співвітчизників, хто страждає і плаче

Ми хочемо підтримати всіх дорогих співвітчизників, хто страждає і плаче

0 3242

Страх обертається назад. Тривога – роззирається навколо. Віра – дивиться вгору. Стан скількох співвітчизників сьогодні характеризують перших два речення? Війна, якої ми не хотіли, забирає людські життя, руйнує домівки, розлучає рідних. Люди не лише втрачають найцінніше. Вони гублять упевненість в усьому. Серця українців охоплює страх, тривога за себе і близьких, і як неймовірно важко за таких обставин мати віру, навіть хоча б таку, яка має розмір гірчичного зерняти. Це природно, і це досить легко зрозуміти. Але знаєте, що, друзі? Справжня віра народжується тоді, коли особливо важко, коли боляче до надриву душі. Про це свідчить життєвий досвід тих людей, кого можна назвати героями віри. Прочитайте історії апостола Павла та інших апостолів. Прочитайте історії віруючих, котрі терпіли переслідування за часів Нерона. Послухайте тих, хто пережив репресії, тортури, голод, війну за комуністичних часів. Хто пережив – і вистояв. Саме важкі, і навіть трагічні обставини змусили всіх цих людей не обертатися назад, не роззиратися навколо, а дивитися вгору. Тобто, вірити. Вірити в епіцентрі вогненного випробування, а не на спокійних хвилях легкого, багатого, ситого життя.

Останні події в Україні змусили багатьох людей більше вірити, молитися і виявляти доброту, взаємодопомогу. Правда ж, друзі? В епіцентрі кровопролиття і хаосу ми бачили безліч свідчень Божої любові та підтримки. Про це говорили навіть ті, кого досі важко було назвати віруючими. Це – ще один доказ: Господь – там, де найважче. І віра саме в такого Бога, Ісуса Христа, Який був в епіцентрі страждання – на хресті, і Який сьогодні – з  нами, допомагає дивитися вгору.

Ми хочемо підтримати всіх дорогих співвітчизників, хто страждає і плаче. Ми – з вами, друзі. Ви – в наших серцях і молитвах. І знаєте, про що ми молимося? Щоб воскреслий Христос допоміг і вам, і нам дивитися назад – із вдячністю, роззиратися навколо – з любов’ю, дивитися вгору – з вірою, дивитися вперед – з упевненістю. «А віра то підстава сподіваного, доказ небаченого». (Евр.11:1).

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

Немає відгуків

Залишити відповідь