ГОЛОВНА Вивчаємо Біблію разом Крок віри

Крок віри

Бог говорить до людей і люди можуть почути цей голос і зрозуміти чого Бог хоче від них. Справа лише в тому як саме вони  реагують  на голос Божий, що вони Йому відповідають.

Свого часу Бог говорив також і до Адама, але як ми читали раніше Адам сховався від Творця, почав виправдовуватися, Єву звинувачував Єву. Аврам же, почувши Божий голос вчинив саме так, як того хотів Господь. Він послухався і пішов. Це був крок віри. В посланні до Євреїв ми читаємо про цей його вчинок такі слова: «Вірою Авраам, покликаний на місце, яке мав прийняти в спадщину, послухався та й пішов, не відаючи, куди йде. Вірою він перебував на Землі Обіцяній, як на чужій, і проживав у наметах з Ісаком та Яковом, співспадкоємцями тієї ж обітниці, бо чекав він міста, що має підвалини, що Бог його будівничий та творець.» Це 11 розділ з 8 по 10 вірші.

Друже мій, Господь досі продовжує говорити. І сьогодні Його Слово звернене особисто до тебе. В Євангелії від Матвія 11:28-30 читаємо такі слова Ісуса Христа: «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм. Бож ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!»

Як колись Аврама Бог закликає також і тебе, Він бажає щоб ти вийшов зі світу гріха і беззаконня і вступив на Його територію, увійшов в Його Царство. Питання лише в тому чи виявиш ти послух Богові.

Немає відгуків

Залишити відповідь