ГОЛОВНА НОВИНИ Конгрес «Серце для сиріт»

Конгрес «Серце для сиріт»

0 1841

13 лютого 2016 року редактор київської студії Олеся Василенко (редактор київської студії ТрансСвітового Радіо) дістала змогу взяти участь у Міжнародному конгресі «Серце для сиріт», який відбувся в столичній церкві «Храм спасіння». На конгрес приїхали не тільки численні представники з різних регіонів України, а й з Білорусі, Росії, Молдови, і навіть США та Німеччини. Це люди, котрі здійснюють служіння для сиріт. Багато з них самі виховують у своїх

родинах діток, які з різних причин лишилися без мами й тата. Це дуже нелегке, але благословенне служіння. Подарувати сімейний затишок сироті, а також розповісти їй про Бога – надзвичайно почесна мета, яка обов’язково матиме нагороду у вічності.
Коли людина з якоїсь причини залишається без батьків – це завжди глибокий біль і трагедія. Однак як віруючі люди ми розуміємо: кожен, хто не пізнав Христа, навіть маючи земних маму й тата, є духовним сиротою. І в цьому контексті служіння ТрансСвітового Радіо має неабияке значення. В атеїстичну епоху, коли Слово Боже заборонялося, ТСР допомагало тисячам слухачів знаходити Небесного Батька. Біля радіоприймачів збиралася величезна духовна сім’я, в якій багато людей знаходили затишок і тепло. Сьогодні ТСР-Україна продовжує цю відповідальну працю, вже не тільки на середніх хвилях, як це було в радянський час, а й на ФМ-станціях, в інтернеті. Програми київської та харківської студій ТСР тепер транслюються на нашому веб-сайті, в режимі онлайн. Ми також розповсюджуємо наші передачі на цифрових носіях, зокрема, на спеціальній мікрокарті, яка дає змогу слухати програми в будь-який час та без перешкод. Ми створюємо передачі, котрі допомагають багатьом сиротам пізнавати Бога, знаходити мир у Ньому. Про все це Олеся Василенко розповіла на конгресі. З ласки Своєї Господь розширює межі нашої праці. Ми щиро вдячні Йому за нагоду служити на цій благословенній ниві – ниві християнського радіо.
Висловлюємо вдячність організаторам конгресу «Серце для сиріт» за надану можливість поділитися інформацією про служіння ТСР в Україні. Молімося про всіх, хто здійснює служіння для сиріт, бо це надзвичайно потрібна праця. А також продовжуймо молитися про ТрансСвітове Радіо, котре допомагає багатьом слухачам пізнавати Христа та знаходити надію в Ньому, попри важкі життєві обставини. «Співайте Богові, виспівуйте Йменню Його, рівняйте дорогу Тому, Хто їде на хмарах, Господь Йому Ймення, та перед Ним веселіться! Сиротам батько й вдовицям суддя, то Бог у святому мешканні Своїм!» Пс.67:5-6.

http://www.syrot.net/ru/

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

Немає відгуків

Залишити відповідь