ГОЛОВНА НОВИНИ Героїчний вчинок

Героїчний вчинок

0 555

«Бо навряд чи помре хто за праведника, ще бо за доброго може, хто й відважиться вмерти. Але Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос помер за нас, коли ми були ще грішниками»(Рим. 5: 7-8)

В одній військовій частині стався такий випадок. Старшина вийшов на плац під час стройової підготовки і кинув гранату у взвод новобранців. Всі солдати кинулися навтьоки, рятуючи від загибелі. Але потім з’ясувалося, що сержант кидав муляж гранати, щоб перевірити швидкість реакції молодих солдатів.

Через деякий час в цю частину прибуло поповнення. Старшина вирішив повторити трюк з муляжем гранати, попросивши тих, хто вже знав про нього не показувати виду. І коли він кинув муляж гранати в натовп солдатів, все знову кинулися врозтіч. Але один з новоприбулих, не знаючи про те, що граната несправжня, кинувшись, ліг на неї, щоб своїм тілом закрити інших від осколків. За своїх товаришів по службі він був готовий померти.

Незабаром цей молодий солдат був представлений до медалі за відвагу. Це був той рідкісний випадок, коли подібна нагорода вручалася не за успіхи в бойових діях.

Якби я виявився на місці цього новобранця, я б напевно, кинувся навтьоки з іншими ховатися в укриття. 

І у мене не виникло б і думки вмирати за товаришів, не кажучи вже про людей чужих для мене, і, можливо, навіть не дуже хороших. Але наш Господь побажав померти за всіх грішників, врятувавши нас Своїм тілом на хресті.

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 77

Немає відгуків

Залишити відповідь