ГОЛОВНА НОВИНИ У фокусі – сім’я

У фокусі – сім’я

Адам і Єва, чудо в Кані галілейській, Пісня над піснями, Христос і Церква… Що спільного між цим? Так, взаємини, засновані на коханні, сім’я, шдюб.

Існує два суспільні інститути, які Бог дав людству: один із них — шлюб, а другий — земні уряди. Якщо вони розвалюються, суспільство гине. Сім’я є хребтом будь-якого суспільства — Бог знає це, і Він увів інститут шлюбу для того, щоб він зміцнював і стабілізував суспільство. Те ж саме справедливо стосовно земних урядів: уряд повинен мати владу для того, щоб захищати людське життя, упорядковуючи його — у цьому полягає його призначення. Людське життя священне, і тому Бог установив саме такі закони.

24-й розділ книги Буття є одним із насиченіших у Писанні, тому що тут розповідається про любов, що бере свій початок із давнини, з самого початку життя на землі. Тут наводиться досить драматична розповідь про те, як була вибрана наречена для Ісаака, до того ж перед нами постають фантастичні духовні перспективи. Слухайте передачу «Через Біблію до живого Бога» за посиланням

 

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 714

Немає відгуків

Залишити відповідь