ГОЛОВНА НОВИНИ Доки безбожні процвітатимуть?

Доки безбожні процвітатимуть?

Процвітання безбожників неабияк турбує багатьох із нас. Чому буває так, що людина озирається навколо себе і бачить, як поля безбожників рясно поливає дощ, в той час як якийсь бідняк ледве-ледве перебивається на своєму полі край дороги. Або чому нечестиві люди вдало ведуть свої справи, загрібаючи, як то кажуть, гроші лопатою, а ті, хто шанує Бога і має благоговійний страх перед Ним, змушений копійки рахувати, не знаючи як дожити до зарплати чи пенсії?
Важко зрозуміти, чому так трапляється. Ця проблема і несправедливість турбувала і людей сивої давнини, наприклад, Асафа, Давида. Цій темі в Біблії присвя¬чений Псалом 73, а також інші частини Старого Завіту. Ось і в понеділок у передачі «Через Біблію до живого Бога» ми читатимемо Псалом 37, в якому теж порушуються ці питання. Якщо і вас турбує добробут безбожних людей на противагу чесним і богобоязним, то вашу проблему можна вирішити кількома шляхами. Якими?
Слухайте передачу «Через Біблію до живого Бога» 19 жовтня 2015 о 21:00 на СХ 999 кГц, або паралельно на сайті ТСР – ON-LINE RADIO. Повтор програми наступного дня о 12:00 http://twr-ua.org/on-line-radio/

 

comments powered by HyperComments