ГОЛОВНА ТСР святкувало День подяки разом зі всією Україною

ТСР святкувало День подяки разом зі всією Україною

17 вересня в столиці України відсвяткували День подяки. Сотні тисяч киян та гостей міста відвідали концерт, фестиваль соціальних проектів, взяли участь в інтерактивних розвагах, а найголовніше — зустрілися з людиною-легендою Ніком Вуйчичем, всесвітньо відомим спікером без рук і ніг, який вчетверте приїхав до України.  Свято розпочалося о 10:00 з молитви за мир та єдність України. Валерій Антонюк, керівник об’єднання баптистських церков України, один із співорганізаторів цього святкування, поділився з нами своїми враженнями:  «Ми хочемо, щоб усі церкви України святкували День подяки на державному рівні щороку. Ми дуже хотіли би, щоб українці, незалежно від того в яку церкву вони ходять, мали би цей день у своєму церковному календарі. Сьогодні ми зібрались разом, аби наголосити, що маємо таке бажання».

Цей день став фіналом Всеукраїнського двотижневого автопробігу, в якому взяли участь понад 1000 осіб, що за два тижні проїхали більше 5000 кілометрів. Величезна колона машин з усіх 24 областей країни заїхала на Хрещатик.  Михайло Степанович Паночко, керівник об’єднання християн віри євангельської під час урочистого закладу наголосив: «Ми глибоко усвідомили, що любимо Бога і любимо нашу країну. Також ми переслідуємо ціль зблизити різні протестантські церкви, щоб усім віруючим дати відчуття єдиної Божої родини. Подяка, спільність і демонстрація любові впливає на наше суспільство, яке зараз особливо потребує таких заходів і такого духовного благословення».

З вітальним словом до учасників свята звернулися іноземні гості — депутат Парламенту Великобританії Марк Прітчард, віце-президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Валеріу Гілецькі, президент Християнського Центру державного управління ім. Кеннеді при Конгресі СІЛА Джордж Роллер та інші поважні особи.

Впродовж дня на сцені лунали виступи естрадно-симфонічного оркестру та відомих виконавців, серед яких учасники та переможці проекту «Голос країни» Брія Блессінг, Аняня Удогво та В’ячеслав Рибіков. Родзинкою насиченого дня став благодійний виступ людини-легенди Ніка Вуйчича, який приїхав до Києва спеціально відсвяткувати День подяки з українцями. Його надихаюча історія життя та багатогранний успіх є гарним прикладом для мільйонів людей у всьому світі. Подію прокоментував голова Оргкомітету з відзначення Дня подяки, народний депутат Павло Унгурян: «Головна причина святкування Дня подяки — це вдячність Богу за те, що ми маємо як держава та суспільство. Зараз ми знаходимось у дуже непростій і турбулентній ситуації. Україна переживає, мабуть, найскладніші часи за всю історію незалежності, але вона вистояла і продовжує розвиватися. І за це потрібно дякувати, — сказав він. — Наша головна мета сьогодні — не просто урочисто відзначити цей день, а послужити тим, хто цього найбільше потребує. Ми привезли тисячі людей з обмеженими можливостями зі всіх областей України, щоб влаштувати для них невеличке свято. Наша команда запросила до Києва Ніка Вуйчича, який попри серйозні фізичні вади, досяг неймовірних успіхів у своєму житті і надихає на це інших. Головне, що цим відзначенням ми хочемо донести ідею: Україна зміниться тоді, коли зміниться в серці кожна людина. Коли кожен вирішить для себе будувати життя на духовних та патріотичних цінностях, коли кожен зможе взяти відповідальність за себе, за своїх дітей, за свій дім і державу — тоді прийде справжній успіх». Павло Унгурян додав, що цей день є кульмінацією святкування 500-річного ювілею Реформації, який країна відзначає протягом року.

Бажаєте дізнатись більше? Детальніша інформація щодо подій 17 вересня дуже скоро в ефірі ТрансСвітового Радіо в  інтерв’ю з керівником об’єднання ЄХБ Валерієм Антонюком. Слідкуйте за ефіром…