ГОЛОВНА НОВИНИ Дім! Що це слово означає для вас?

Дім! Що це слово означає для вас?

0 2664

Для багатьох це синонім любові, розуміння, затишку й безпеки. Це те місце, де про нас дбають. Це міс­це, де ми можемо скинути свої тягарі. Це місце, де ми не тільки знаходимо відповіді, там взагалі питання втра­чають свою важливість. Коли ми знемагаємо під тя­гарем обов’язків, коли нас пригнічують побутові проблеми, коли наші мрії розбито вщент, серце повертається до оселі, де живуть дорогі нам люди. Повернення до­дому для нас є оновленням у дусі, зміною напрям­ку думок, відновленням сили, відродженням серця. Як правило, люди люблять і з ніжністю згадують свій дім!

Одна історія розповідає про старого місіонера, Самуїла Моррісона, котрий після двадцяти п’яти років, проведених в Африці, повертався додому в Сполучені Штати помирати. Так сталося, що він опинився на тому ж лайнері, на якому президент Теодор Рузвельт повертався з мисливської експедиції. Коли корабель підійшов до Нью-Йоркської бухти, док, де він мав пришвартуватися, був переповне­ний людьми; здавалося, що туди прийшло все насе­лення Нью-Йорка. Грали оркестри, вітер розвівав стяги, співали дитячі хори, в повітрі літали різно­кольорові кульки, миготіли спалахи фотоапаратів, відеокамери перебували в повній готовності, щоб зафільмувати повернення президента. Пан Рузвельт ішов по трапу, супроводжуваний схвальними вигуками та аплодисментами, осипаний конфетті та серпантином. Якби поліція та огорожі не стримували натовп, то його самого знесло б!

У той же час із лайнера тихо зійшов Самуїл Моррісон. Його ніхто не зустрічав. Він протиснув­ся через натовп. Через те, що в порту була така сила народу, він навіть не міг знайти таксі. І він по­чав скаржитися в серці: «Господи, президент провів у Африці три тижні, вбиваючи тварин, але його зустрічає, здається, цілий світ. Я віддав двадцять п’ять років життя в Африці, служачи Тобі, але мене ніхто не зустрічає, люди навіть не поміча­ють, що я тут». У тиші його серця тихий, лагідний голос проше­потів: «Дитино Моя, ти ще не вдома!»

 

Немає відгуків

Залишити відповідь