ГОЛОВНА НОВИНИ Дякуємо за вас Богові

Дякуємо за вас Богові

0 4506

23 листопада Бог подарував працівникам київської студії ТСР чудову нагоду зустрітися зі слухачами у церкві «Дім Євангелія», що розміщена у місті Вінниця, по вулиці Максимовича, 3. Керівник ТрансСвітового Радіо в Україні Олександр Чмут, ведучі Наталя Іщенко, Олена Мазур та Олеся Василенко, звукооператор Олександр Боровик, а також авторка дитячої передачі «Джерельце» Лариса Бончук, котра мешкає у Вінниці, провели презентацію роботи ТСР під час ранкового богослужіння. На зустріч із радіопрацівниками приїхали слухачі з усіх куточків Вінничини, а це — приблизно 1600 осіб. Присутні мали нагоду почути розповідь про місіонерське служіння ТСР в Україні та за її межами, онлайн-радіо та мовлення ТСР на FM-станціях, створення дитячої передачі «Джерельце», познайомитися з відгуками наших слухачів, почути популярні християнські пісні у виконанні Олександра Боровика. Також на зустрічі було широко представлено записи програм ТСР. А ще слухачі змогли отримати розклад передач, журнал «Антена» та іншу християнську літературу.
Одна річ – працювати в студії, говорити у мікрофон і читати листи слухачів. Зовсім інша – зустрічатися з тими, хто нас слухає, особисто, спілкуватися з ними віч-на-віч, бачити їхні вдячні очі та усміхнені обличчя. Це те, що особливо підбадьорює, надихає на подальшу працю. Ми завжди радіємо, коли дістаємо нагоду зустрічатися з нашими слухачами, бо це ще раз і ще раз нагадує нам, що праця на Божій ниві – не марна. Проповідь Благої звістки по радіо підбадьорює людей, досягаючи їх у містах, таких як Вінниця, а також у віддалених селах, куди місіонери не можуть дістатися фізично. Коли людина самотня, коли в неї проблеми і вона страждає, цьому часто зараджує християнська передача, у якій слухач часто чує відповідь на питання своєї душі і відновлює свою надію. Про те, що програми ТСР справді грають важливу роль у житті тих, хто їх слухає, ми ще раз почули на зустрічі у Вінниці. І ще раз переконалися: Слово Боже діє у серцях людей, а тому слід не опускати рук і продовжувати працю далі…
Хочемо висловити щиру подяку членам вінницької церкви «Дім Євангелія», її пасторам, а також — особисто Анатолію та Ларисі Бончукам за гостинність та прекрасну організацію цієї незабутньої зустрічі. Нехай Господь винагородить їх усіх сторицею за добрі серця та жертовність. А також дякуємо всім нашим друзям, які слухають нас – ваша увага до нас, ваші молитви та фінансова підтримка приносять добрий плід для вічності. Нехай Бог рясно благословить вас, підтримає вас та ваші родини у цей складний час, вирішить ваші проблеми та забезпечить ваші потреби. Ми також молимося про вас та дякуємо за вас усіх Богові! «А хто жне, той заплату бере, та збирає врожай в життя вічне, щоб хто сіє й хто жне разом раділи. Бо про це поговірка правдива: Хто інший сіє, а хто інший жне» (Івана 4:36-37).
Від імені всіх працівників ТСР, із глибокою повагою та вдячністю,
Олеся Василенко

фотогалерея зустрічі http://twr-ua.org/zustrtch-u-vnniz/

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 2049

Немає відгуків

Залишити відповідь