ГОЛОВНА НОВИНИ Це і є наше життя…

Це і є наше життя…

0 326

Цю історію розповів проповідник Джон Дрешер. Вона про час і увагу, яку ми так щедро роздаємо чужим людям,і скупо ділимося з найближчими. 

Залишками. 

А іноді зовсім нічого не залишається.

Близькі можуть почекати.

І маленький будиночок у дворі може почекати. Треба великий будинок будувати. Або піраміду Хеопса…

Один маленький хлопчик просив батька допомогти побудувати іграшковий будиночок у дворі. Така у нього була мрія – побудувати будиночок для ігор – шалаш, щоб можна було в нього залазити і гратися там. Маленький будиночок для маленького хлопчика.

Він попросив тата допомогти йому. Батько погодився. Але все відкладав цю маленьку справу. Багато було великих і важливих справ. Він говорив: «Завтра! Почекай до завтра!». Хлопчик кивав і чекав. Потім знову скромно питав: «Сьогодні ми будемо будувати будиночок?».

Батькові було ніколи. Все праця, – самі знаєте. І хлопчик перестав питати. Він не настирливий був. Тихий вихований хлопчик, який дуже хотів побудувати з татом будиночок у дворі. Під яблунею, – він і місце знайшов давно…

А потім хлопчик потрапив під машину. Фатальна випадковість. Батько в страшному горі підійшов до ліжка сина в лікарні. Лікарі нічим не змогли допомогти дитині. Хлопчик подивився на батька і тихо сказав: «Тепер ми вже ніколи не побудуємо наш маленький будиночок.».

Він пам’ятав про будиночок весь час. Просто змирився з тим, що у батька немає часу. Зовсім немає часу для свого хлопчика.

Для хлопчика, для літнього батька, для дівчинки, для вихованця, для дружини або чоловіка… Для того, щоб побудувати маленький будиночок.

Ми зайняті будівництвом піраміди. Великими справами та іншими людьми. А на маленьке не вистачає часу. Хоча маленьке – це і є наше життя…

Немає відгуків

Залишити відповідь