ГОЛОВНА Вивчаємо Біблію разом Бунт Корея

Бунт Корея

Ми продовжуємо вивчати книгу Чисел і сьогодні відкриваємо 16 розділ у якому на нас знову чекають вже до болю знайомі з попередніх розділів неприємності.

Повстання, або бунт Корея.Це вже четверте за рахунком повстання, яке ми зустрічаємо  в книзі Чисел.

Перше було одразу після того як народ вирушив в дорогу. Люди захотіли м’яса. Господь послав їм перепелів, а згодом покарав.

У наступному 12 розділі починають нарікати здавалося ті, від кого Мойсей найменше цього очікував – Маріам та Аарон, їм бачте не сподобалося те, що Мойсей мав жінку ефіоплянку, а також що Бог говорив тільки з Мойсеєм. Результат нарікання – проказа яка з’явилася на тілі Маріам.

14 і 15 розділи розповідають про бунт ініціаторами якого стали 10 розвідників, які оглядали Край в результаті народ захотів повернутися до Єгипту. В результаті 10 розвідників загинули, а народ був приречений 40 років блукати пустелею.

І ось тепер  четверте повстання і знов від поважних людей. Це в черговий раз нагадує нам, що серед людей, як написано в Слові Божому: Нема праведного ані одного. Всі ми є грішниками, всі ми падаємо у спокусах, здатні нарікати і бунтувати.

Саме тому в світ прийшов Спаситель Ісус Христос, щоб звільнити нас від влади гріха і зробити іншим творінням здатним до святого життя.

І цим новим творінням ми стаємо через віру в Ісуса Христа.

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 2042

Немає відгуків

Залишити відповідь