ГОЛОВНА Голос вічної любові Бог і наші бажання

Бог і наші бажання

Ісус з учнями прибув до Гадаринської землі. Щойно вони вийшли з човна, зустрілися з чоловіком, одержимим нечистим духом. Євангелист Марк так  характеризує його стан: «…часто кайданами та ланцюгами в’язали його, але він розривав ланцюги та кайдани трощив, і ніхто не міг угамувати його.  І він повсякчас перебував день і ніч у гробах та в горах, і кричав, і бився об каміння…»
Побачивши Ісуса, бідолашний, мабуть на мить ослаблений контролем демона, прибіг до Христа і вклонився Йому. Це було мовчазне прохання про допомогу.Ісус наказав духу вийти з чоловіка. Далі відбувається діалог між Христом і демоном. Виявилося, що нечистий дух був лише представником двох тисяч демонів, що керували нещасною людиною. Врешті духи покидають чоловіка. Ісус направляє їх у стадо свиней. Свині кидаються в прірву і гинуть там. Таким чином Ісус звільнив одержимого.
Здавалося б, історія закінчилася щасливо. Людина, яка страждала тривалий час, лякаючи всіх навколо, стала вільною. Чи це не привід радіти і дякувати визволителю? Але не все так просто.
 
 

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

Немає відгуків

Залишити відповідь