ГОЛОВНА НОВИНИ Без пролиття крові не буває прощення

Без пролиття крові не буває прощення

0 375

Ви всі шануєте Великодній тиждень. Ви все робите для того, щоб дотриматись всіх правил. Ви хочете в викинути все квасне з ваших будинків. І їсте прісний хліб і печене м’ясо. Ви присутні на служінні в синагозі і дотримуватися положень Талмуда. Але ви, мої брати, забуваєте, що ви робите все, крім того, що Єгова чекає насамперед.

Він не сказав: «Коли Я побачу, що ви викинули квасне …» або «Коли Я побачу, що ви їсте прісний хліб і спечене м’ясо агнця …» або «Коли Я побачу, що ви йдете в синагогу …», але Його слова були «… і побачу кров, і пройду повз вас». Брати, ви не можете нічого до цього додати! У вас повинна бути кров, кров!

Кров! Це страшне слово для того, хто бажає дотримуватися старих положень, тому що кровопролитної жертви немає. Відкрийте Писання в якому завгодно місці і ви зустрінете там кров, але як би ви ревно хто не шукає ви не знайдете крові в сучасному юдействі.

Я народився в Ізраїлі майже сімдесят років тому. У дитинстві мене вчили читати закон, псалми і пророків. Я ходив до синагоги і вивчив єврейську мову. На початку я вірив, що наша релігія істинна і єдина, але коли я підріс і вивчив закон по-справжньому, мене стало дивувати те, що крові було дано явне завдання в кожному службовому обряді, але ще більше мене дивувала її відсутність в тих практичних обрядах , які прищеплювалися мені з дитинства.

Знову і знову я читав дванадцятий розділ Виходу і шістнадцяту і сімнадцяту главу Левита. І ці глави особливо жахали мене, коли я думав про наявність крові в них. Вдень і вночі в моїй голові звучав вірш: «Тільки в крові очищення душі». Я знав, що я грішний перед законом. Я потребував очищення. Рік за роком я бив себе в груди і зізнавався, що потребую очищення, але це могло бути зроблено лише за допомогою крові, але крові ніде не було.

Коли в пригніченому стані, я, нарешті, відкрив своє серце вченому і шановному рабину, він сказав: «Бог розгнівався на Свій народ. Єрусалим — в руках поган. Храм зруйнований, і мусульманська мечеть зведена на його місці. Єдине місце, де ми б наважилися пролити кров для очищення, згідно Закону, було сплюндровано, і народ наш розпорошений. Тому крові немає. Бог сам усунув можливість проводити служіння очищення. Звернемося тепер до Талмуду і будемо спиратися на його положення, довіримося Божій благодаті, і заслузі наших батьків».

Я намагався знайти в цих словах задоволення, але не міг. Щось говорило мені, що закон є незмінним, хоча храм і зруйнований. Ніщо інше не може очистити душу, крім крові. Якщо ми не наважуємося проливати кров ніде, крім того місця, яке нам вказав Господь, то ми всі без очищення! Ця думка наповнювала мене жахом. Я шукав відповіді на одне велике питання, — де знайти кров очищення?

Одного вечора, прогулюючись, я зауважив, що в одному будинку йде єврейське зібрання. З цікавості я відчинив двері і ввійшов. Сідаючи на місце, я почув, як один чоловік сказав: «… КРОВ ІСУСА ХРИСТА, СИНА ЙОГО, ОЧИЩУЄ НАС ВІД УСЯКОГО ГРІХА».

Це був мій перший дотик до християнства, я не ворушився і слухав про те, як Бог сповістив, що «… без пролиття крові немає відпущення …», але при цьому Він віддав Свого Єдинородного Сина, Божого Агнця, на смерть, і всі, хто сподівається на кров Його, отримують прощення гріхів. Це був Месія п’ятдесят третьої глави Ісаї, це був Стражденний двадцять першого Псалма. Брати, нарешті , я знайшов кров очищення! Тільки в цьому порятунок, як іудеям, так і поганам.

З переживань одного єврея

 Е.Ройзман.

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 78

Немає відгуків

Залишити відповідь