ГОЛОВНА НОВИНИ 60-річчя служіння ТСР у світі: плідне минуле свідчить про захопливе майбутнє

60-річчя служіння ТСР у світі: плідне минуле свідчить про захопливе майбутнє

0 3715

2014 року виповнюється шістдесят років служінню ТСР у світі. Цей ювілей ТСР святкує  шляхом розширення свого мовлення: християнські передачі вже досягли Благою звісткою таких країн як Куба, Китай та Афганістан.

Не бажаючи спочивати на лаврах учорашніх доMA059_jpgсягнень, співробітники ТСР старанно працюють, застосовуючи сучасні методи служіння у засобах масової інформації. В той самий час колеги дякують Богові за благословення, які Він посилав в останні шістдесят років.  «Це велика честь —  протягом 60 років жити Господнім покликанням», — сказав Лорен Ліббі, міжнародний президент ТСР. «Не тільки честь, а й спадщина, з якою ми йдемо в майбутнє. Наш засновник, доктор Пол Фрід, повірив, що Бог здійснить великі чудеса через радіо. І ми все ще маємо таку віру. Нашою метою, як і досі, є проповідувати Євангеліє Ісуса Христа і приносити рясний плід Господеві за допомогою засобів масової інформації».

Перша передача радіо «Голос Танжера» (яке згодом стало ТрансСвітовим Радіо) вийшла в ефір 22 лютого 1954 року. На початку наші попередники використовували всього лише один передавач потужністю 2500 Вт для мовлення на Іспанію трьома мовами. Сьогодні ТСР застосовує 20 потужних передавальних центрів, 2 тисячі місцевих станцій по всьому світі й свідчить про надію у Христі 230 мовами, для потенційної аудиторії  в 4 мільярди людей  у 160 країнах.

У рамках святкування 60-ї річниці ТСР було організовано різноманітні заходи. На міжнародному веб-сайті ТСР уже здійснюють щотижневе транслювання історій, заснованих на листах слухацької аудиторії.  60 найцікавіших свідчень слухачів зі всього світу ввійшли до буклету  під назвою  «Історії про надію», який буде доступний за запитом.

MA064_jpg20 лютого 2014 року, на святкуванні річниці, 2 події були в центрі уваги: по-перше, для співробітників ТСР по всьому світі організували  пам’ятну відеоконференцію, а по-друге, було проведено відкритий вебінар, доступний для всіх охочих (вебінар – це інтернет-семінар). Учасники, які зареєструвалися на міжнародному сайті ТСР, прослухали виступ президента Ліббі в режимі онлайн або телефоном. Вони почули розповідь про минуле ТСР та перспективи на майбутнє.

Є багато моментів із нашої 60-річної історії, за які ми вдячні Богові:

• Переїзд студій «Голос Танжера» з Марокко до Монте -Карло, з якого передачі почали виходити в ефір у більшій частині Європи та за її межами. Радіостанцію,  побудовану для поширення нацистської пропаганди, почали використовувати для проповіді Благої звістки.

• Заснування станції ТСР на карибському острові Бонайре, на якому в той час функціонував найбільш потужний у західній півкулі передавач. Християнські програми досягли Куби, Венесуели, Бразилії та інших країн.

• Падіння «залізної завіси». Численні слухачі колишніх комуністичних республік отримали постійну можливість споживати духовну їжу.  Ті люди, які вухами притискалися до приймачів, щоб почути християнську передачу, переписували і передавали один одному проповіді та пісні, почуті по радіо, змогли безперешкодно слухати Слово Боже.

• Зведення потужних передавачів у Південній та Західній Африці й на Гуамі.  З них радіосигнал досягнув  більшої частини Азії та Китаю.  ТСР створило авторський проект – комплекти під назвою «Радіоцерква», щоб допомогти духовно зростати китайським домашнім церквам.

• Заснування проекту «Анна», який пропонує співчуття, підтримку і надію стражденним жінкам по всьому світі за допомогою молитви, радіопередач та просвітницьких матеріалів.

• Створення сайту twr360.org– цифрового інтернет-складу, на якому зберігаються християнські медіа-ресурси різними мовами. Користувач із будь-якої частини світу може відвідати цей інтернет-портал, щоб слухати, дивитися радіопрограми, завантажувати матеріали, ділитися ними з іншими людьми.

•  Розповсюдження карт Secure Digital серед сотень невеликих християнських груп в Індії. Ці портативні карти є зручним засобом вивчення Біблії – вони містять біблійні уроки і використовуються в мобільних телефонах та плеєрах.

• Велику радість серед прихильників ТСР викликає проект «PANI» (англійська абревіатура з перших літер 3 назв – Пакистану, Афганістану,  Північної Індії. Слово «pani» мовою хінді також означає «вода»). Слухачі, котрі мало знають про Ісуса Христа або вороже налаштовані до Нього, тепер «п’ють» Живу Воду  Слова Божого. Таку змогу дав 500000-ватний AM-передавач.

• Заплановано оновлення АМ-передавача на Бонайре, про який ішлося вище. Його потужність мають підвищити до 450000 Вт. Таким чином радіосигнал досягне далекого півдня.

• ТСР активно запроваджує  цифрове мовлення. Скажімо, на сайт twr360.org заплановано додати християнські матеріали ще 7 мовами. Понад 70 контент-провайдерів на цьому сайті вже наявні.

Однак ТСР співробітники наголошують: ці досягнення є лише віхами на шляху до майбутнього місіонерського служіння за допомогою засобів масової інформації.  Лорен Ліббі говорить: усі плани на майбутнє буде реалізовано за умови, якщо співробітники ТСР продовжуватимуть керуватися Господньою волею, а тисячі прихильників ТСР у всьому світі й надалі фінансово та молитовно підтримуватимуть радіопрацю. «Бог використовував наших жертвувачів, щоб змінювати життя людей» — сказав  Ліббі. «Я маю на увазі, що сьогодні потенційна аудиторія ТСР сягає 4 мільярдів людей. Без вас, наших прихильників, цього б не відбулося. Ми втілили ці плани у життя як сім’я. І я вірю, що як сім’я ми і продовжуватимемо працювати, доки Господь не перегорне цієї сторінки людської історії».

Користуючись із нагоди, хочемо щиро подякувати усім вам, нашим  слухачам і читачам, за підтримку нашого служіння. Дякуємо за ваші молитви, листи, пожертви, за всю ту духовну працю, яку виконуєте разом із нами. Ви зробили величезний внесок у проповідь Благої звістки на землі. Завдяки вам багато людей у вічності прославлять  Бога за спасіння. Слава Господу і велика подяка вам! «Радійте та веселіться, нагорода бо ваша велика на небесах!» (Матвія 5:12).

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

Немає відгуків

Залишити відповідь