ГОЛОВНА НОВИНИ

0 388

Досвідчений турист, мандруючи по лісі, вийшов до широкої, поточної річки. Зупинившись для того, щоб помилуватися красою, він раптом почув глухий крик.

І побачив чоловіка, який тонув. Одну мить мандрівник роздумував як вчинити, але коли побачив, що потопаючий іде на дно, побіг на допомогу. Скинувши з себе важку і громіздку туристичну амуніцію, наш герой кинувся в річку і завзято поплив до того місця, де він востаннє бачив потопаючого.

Допливши, він пірнув під воду, витягнув бідолаху на поверхню і поплив до берега. Там він став приводити врятованого до тями, який, врешті-решт, відпльовуючись від води, почав дихати.

Герой зітхнув з полегшенням. Але в цю ж мить знову над водою пролунав крик про допомогу. Ще одна людина тоне!

Він витяг на берег і цю людину. Тепер рятівнику знадобилося трохи більше часу. Але як тільки друга жертва була доставлена ​​на берег і приведена до тями, знову пролунав крик про допомогу.

Весь день наш герой відчайдушно рятував одну людину за іншою, — їх знову і знову приносило плином річки. Здавалося, що цьому не буде кінця, — сили залишали рятівника.

І в той момент, коли він вже був готовий впасти виснажений без сил, на березі річки з’явилася людина, що швидко йшла вгору за течією. «Агов!», — закричав рятівник: «Будь ласка, допоможи мені! Потрібно врятувати всіх цих потопаючих людей! «

Але, як не дивно, чоловік продовжував йти, не звертаючи на заклик ніякої уваги. Змучений герой знову прокричав про допомогу. Але чоловік продовжував йти, не повертаючись на звук. В обуренні і гніві, рятівник підхопився на ноги, підбіг до безсердечного чоловіка, перегородив йому дорогу і голосно закричав: «Як ти можеш так безсовісно проходити повз і не допомогти? Чому я повинен примушувати тебе? «

Незнайомець зупинився і, нарешті подивився на того, хто його кликав. Потім він спокійно відповів: «Будь ласка, не заважайте мені йти. Я йду вгору за течією, щоб зупинити того, хто штовхає цих людей в річку «.

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

Немає відгуків

Залишити відповідь