ГОЛОВНА НОВИНИ

0 364

Я ─ Бог любові. Я давно спостерігаю за тобою. Я завжди любив, і буду любити тебе. Я приготував подарунки спеціально для тебе і щасливий той, хто володіє ними. 

Любов, радість, спокій ─ ось Мої особливі дари для тебе! 

Любов, яка не знає кордонів. Любов, для якої не має значення, як ти виглядаєш, або як ти говориш. Безкорислива любов. Жертовна любов. Щира любов. Жива, чуттєва і добра.  Справжня любов, яка триватиме вічно. Любов, яка терпляча в цьому світі нетерпимості. 

Любов, яка зрозуміє тебе, коли інші не мають гадки про те, що відбувається у тебе в душі. Любов, повна ніжності і доброти, коли все інше навколо тебе здається холодним і злим. 

Моя любов дарує душевний спокій, коли ти засмучений, відпочинок, коли ти втомлений, і сили, коли ти відчуваєш, що більше не можеш йти. Моя любов зможе зцілити тебе, коли твоє тіло розбите; вона заспокоїть твій біль. Я не обіцяю, що на твоєму життєвому шляху ти ніколи не будеш відчувати душевний біль, розчарування і хвилювання, але я обіцяю підтримати тебе, направити тебе і дати мудрість та силу. Я обіцяю завжди бути поруч. Разом ми зможемо винести всі труднощі, подолати всі слабкості і всі перешкоди. 

Я знаю тебе, Я люблю тебе, і Я дбаю про тебе. 

Твій Небесний Тато.

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 78

Немає відгуків

Залишити відповідь