ГОЛОВНА Вивчаємо Біблію разом Цікавий факт про Біблію

Цікавий факт про Біблію

Історичний факт:


В результаті обману Тамари і нестриманості Іуди вийшло, що свекор вступив в зв’язок з власною невісткою до того, як його син здійснив другий етап шлюбу (весільний бенкет).

Месопотамські закони Хаммурапі, близькі за часом до описуваного періоду, в подібних випадках вимагали виконати наступні дії: «Якщо хто вибере наречену для сина і його син не пізнає її а він сам ляже з нею, він відважить їй тридцять шеклів срібла; більш того, він поверне їй все, що вона принесла з дому батька, і вона вільна вийти заміж за кого хоче »

Тридцять шеклів срібла — це звичайний розмір викупу за наречену. Та- ким чином, опоганеній невістці поверталося її придане ( «все, що вона принесла з дому батька»), у неї залишався заплачений за неї викуп, і до цього викупу додавалася ще одна ціна викупу ( «відважить їй тридцять шеклів срібла»). Всі ці пункти відображають стандартні умови борозлучного процесу, що відповідають запиту, що жінка була «вільна вийти заміж за кого хоче». Можливо, цим якраз пояснюється те, що Юда «..не знав він її»

Більше цікавого слухайте в передачі «Вивчаємо Біблію разом»!

ПОДІБНІ ЗАПИСИ

0 1124

Немає відгуків

Залишити відповідь