ГОЛОВНА НОВИНИ Життя онлайн

Життя онлайн

Нещодавно читала про те, що світові модні бренди вирішили відмовитись від обробки в фотошопі фотографій своїх моделей. Тому що це впливає на самооцінку і настрій аудиторії, яка почуває себе не настільки ідеальною, як ідеальні моделі на обложці. В звичайних людей є прищики, шрами, розтяжки на тілі, складки. 

Досить довгий період моделям на обложках це все прибирали і можна було помилково думати що треба бути такими як відфотошоплені моделі. Я до чого веду, якщо ваш яскравий і насичений інстаграм відповідає дійсності то це чудово. Але якщо ви хочете просто придумати яскраву історію про себе в інстаграмі, яка зовсім не відповідає дійсності, то краще робіть гарним своє життя і тоді фільтри в інстаграмі будуть непотрібні.

Cоц. мережі, включаючи інстаграм — це прекрасна платформа для творчості, для особистого розвитку і натхнення. І якщо її перетворювати місце де ви випендрюєтесь перед кимось, або показуєте наскільки ви круті чи активно шукаєте собі хлопця, то з боку все це виглядає трохи комічно. Знайдіть те в чому ви можете проявляти себе, підписуйтесь на людей які надихають і мотивують вас.

 Залишайтеся християнами в інстаграмі, і якщо ви говорите про Бога у своїх сторіс і в своїх постах, це надихає інших. Не соромтесь того, що ви християни.

Ангеліна Чмут

 

comments powered by HyperComments