ГОЛОВНА НОВИНИ Чому я такий як є?

Чому я такий як є?

0 1556

Коли ми стикаємося з тими чи іншими життєвими випробуваннями і реагуємо відповідним чином іноді не дуже гарно, то у нас завжди є виправдання. Ми говоримо, що ми так вчинили тому, що ми ось такі. Це наша індивідуальність. У нас таке виховання, така сім’я і такий темперамент.

Нам доведеться душе опікати людей, які вірять в те що вони такі як вони є і при цьому нічого не зміниться на краще в їхніх реакціях і відношенню до життя.

І сьогодні нас навчають ось чому… Нас навчають підлаштовуватися під таких людей, щоб допомогти їм у їхніх проблемах. Наприклад, якщо це холерик, підлаштовуйтеся під холерика. Намагайтеся його не дратувати, намагайтеся обходити боком гострі кути.

Нас навчають як поводитися із флегматами, сангвініками, меланхоліками. І для цього створена ціла наука. І цим займається психологія.

Але щоб насправді допомогти людині, нам перш за все  потрібно знати наскільки відповідає подібна наука Слову Божому.

Тому що ми віримо в те, що Біблії достатньо для того щоб вирішити всі без виключення життєві ситуації. І якщо та чи інша методика не знаходить підтвердження в Біблії – до неї потрібно відноситися дуже обережно.

Слухайте нашу передачу «Твій шанс на відродженя», на тему: «Чому я такий як є? » за прямим посиланям  http://twr-ua.org/resursi/radioproekti/tvye-schans-na-vdrodzhnn/

comments powered by HyperComments

ПОДІБНІ ЗАПИСИ