ПОДРУЖЖЯ ШЕВЕЛЄВИХ

В’ЯЧЕСЛАВ ШЕВЕЛЄВ — керівник харківської студії, диктор програм «Життя, як воно є», «Маяк надії», «Домашний очаг», «Де ви, герої?».

Мій улюблений текст із Біблії – Псалом 1:1-2: «Блажен муж, який не ходить на раду нечестивих і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків, але в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його розмірковує він день і ніч!».

— Народився в Харкові у християнській родині.

— Навернувся до Бога 1988 року, слухаючи передачі ТСР та інших християнських радіостанцій. Прийняв хрещення в 1990 році.

— З дитячих років захоплювався електронікою, пізніше працював електриком на залізниці.

— У 1994 році одружився і разом із дружиною Олею вступив до Донецького біблійного коледжу на місіонерський факультет, а потім на факультет християнського радіомовлення.

— З 1996 року несу служіння диякона в харківській церкві ЄХБ «Благодать». В цьому ж році починається робота з підготовки до ефіру перших християнських програм на місцевому радіо.

— Наприкінці 1996 року в помісній церкві став керівником молодіжного служіння.

— З січня 1997 року беру участь в регулярному мовленні через радіостанції ТрансСвітового Радіо.

— З 1998 року служіння на радіо розширюється і в Харкові відкривається філія ТСР. Записуються програми «Життя, як воно є» і «Маяк надії».

— З 2000 року брав участь у будівництві й відкритті в Харкові нової радіостудії і постійно діючого офісу ТСР.

— З 2003 року разом із дружиною Ольгою став автором і ведучим програми для подружніх пар «Домашний очаг».

— З 2005 року в помісній церкві відповідаю за сімейне служіння.

— З 2017 р. посвячений на пасторське служіння в Харківській церкві ЄХБ «Благодать».

— Виховую трьох дітей — Аліну, Андрія та Ярослава.

Християнське радіомовлення дуже вплинуло на моє навернення до Бога. На той час у нашій родині не було доступу до християнської літератури та музики. Тому я, школяр-старшокласник, активно шукав інформацію про Бога. Проповіді для дорослих у церкві були мені не зрозумілі. Дізнавшись про християнські радіопередачах, слухав усі радіостанції, де хоча б щось говорилося про Бога. Це і «Голос Америки», і «BBC», і «Німецька хвиля». Але головне місце, звичайно ж, посідали передачі «ТСР». Саме через них я зрозумів суть Євангелія і саме вони привели мене до рішення присвятити життя Ісусу Христу.

Ставши членом помісної церкви й отримавши відповідну освіту, в моєму серці весь час було відчуття відповідальності за те, як донести Євангеліє молодим людям мого покоління. Саме тоді Бог спонукав нас із друзями молитися про відкриття християнського радіо в Харкові. Ми зробили перші пробні передачі, отримали перші листи і зрозуміли, що це наше покликання і Божий шлях для нас. Нам подобалося створювати християнські передачі для молоді та сімейних пар. Коли у нас з Ольгою стали підростати діти, ми відчули Божий заклик робити дитячі передачі. У цьому нам допомагає Анна Отчік і наші сини. Сьогодні ми відчуваємо радість від того, що можемо передавати свій досвід і готувати нове покоління співробітників для християнського радіомовлення. Можна сказати, що благовістя через радіо стало і залишається для моєї сім’ї основним покликанням у житті.

 
 
 
ОЛЬГА ШЕВЕЛЄВА — автор та ведуча радіопрограм «Життя, як воно є», «Маяк надії», «Домашній вогник».
 
Особливим біблійним текстом для неї є вірш: «Брати, я себе не вважаю тим, що досягнув. Забуваючи те, що позаду, і прямуючи до того, що попереду,  з ревністю женуся до мети — за нагородою високого Божого покликання в Ісусі Христі» (Фил. 3:13).
 
  • Народилася на Харківщині у християнській сім’ї. 1990 року вступила до інституту культури на бібліотечний факультет. В березні 1991 року прийняла хрещення в центральній церкві Харкова, де зустрілася з майбутнім чоловіком.
  • Після закінчення інституту, через два тижні після весілля, вдвох с чоловіком В’ячеславом, поїхала на навчання до Донецького біблійного коледжу, де закінчила місіонерське та радіовідділення.
  • Після закінчення коледжу,  1996 року, за допомогою помісних церков, підготували близько десятка християнських радіопрограм для місцевої FM-радіостанції. В цьому ж році познайомилися з керівниками ТрансСвітового Радіо в Україні. З 1 січня 1997 на середніх хвилях вийшла наша перша 30-хвилинна передача.
  • В листопаді 2006 року відсвяткували десяту річницю служіння на ТрансСвітовому Радіо.