ГОЛОВНА НОВИНИ Марки для Бога (цікавий факт ТСР)

Марки для Бога (цікавий факт ТСР)

0 801

 Один китайський слухач надіслав співробітникам, які здійснюють радіослужіння для Китаю, унікальне пожертвування. Ця людина підтримала радіопрацю у практичний спосіб. Пожертвуванням слухача були… марки. Пожертвування у вигляді поштових марок, загальною вартістю 1500 доларів, було надіслано в офіс ТСР у Гонконгу. «Яке прекрасне свідчення правильного розпорядження служінням подав цей радіослухач» — сказав Тім Клінбейл, міжнародний директор  ТСР в Північній та Південній Америках.

   Без сумніву, те, що зробив цей слухач, залишить особливий слід у вічності. Його пожертвування не тільки надзвичайно допомогло у праці ТСР для Китаю. Скільки слухачів знайдуть підтримку, втіху і підбадьорення у листах, надісланих співробітниками ТСР. Таких слухачів, як оцей:

     «…Я почувався  відкинутим людьми, загубленим, самотнім і страждав від різноманітних утисків. Потім я несподівано одержав вашого листа, який підписали 73 пастори! Моє серце настільки сповнилося радістю, що сльози мимоволі потекли з  очей. Я ніколи не думав, що отримаю листа, який є свідченням справжньої дружби у час моєї найглибшої самотності. Це дає мені величезну втіху і нагадує про Господнє піклування. Я висловлюю вам щиру вдячність за багатьох  пасторів і викладачів вашої почесної радіосемінарії, які турбуються про мене, втішають і підбадьорюють у  найважчі хвилини. Я також вдячний Богові за те, що Дух Святий використовує ваші уста, щоб втішити моє плачуче серце» (відгук китайського слухача, на  життя якого вплинуло служіння ТСР).

 

Радіопраця для Китаю здійснюється  за надзвичайно важких обставин. Будь ласка, моліться за наших колег, які звершують служіння для цієї країни, а також за  китайських слухачів, щоб Господь урятував їхні душі та підбадьорив їх у дуже складній ситуації.

comments powered by HyperComments

ПОДІБНІ ЗАПИСИ