ГОЛОВНА Вони це пережили Я в серці своїм заховав Твоє слово…

Я в серці своїм заховав Твоє слово…

…Під час війни у В’єтнамі кілька американських солдатів потрапили у полон. Кілька тижнів солдатів протримали під суворим наглядом. Полонені попросили в охоронця  принести їм Біблію, щоб читати один одному уривки з неї, але той відмовився. Солдати вирішили самі написати Біблію, склавши її з фрагментів, які знали напам’ять.  Однак незабаром з’ясувалося:  крім загальновідомих фрагментів —  Івана 3:16, 22 Псалма,  молитви «Отче наш» та Десяти заповідей, солдати знали лише кілька віршів. Як шкода!

Якби ми глибше замислилися про небезпеку революцій та воєн, що охопила весь світ, то без вагань віддали б більше часу вивченню місць зі Святого Письма. Важливо особисто досліджувати Біблію і вчити її фрагменти напам’ять. Якщо у наше життя прийдуть серйозні випробування, якщо нам не дозволятимуть читати  Слово Боже, знання біблійних віршів може  стати у пригоді. Про це – наша передача.

Слухайте передачу «Вони це пережили»  28 січня 2016 р. о 21:30 на СХ 999 кГц, або паралельно на сайті ТСР http://twr-ua.org/on-line-radio/. Повтор програми наступного дня о 12:30

comments powered by HyperComments

ПОДІБНІ ЗАПИСИ